Lietuvos šokėjų startai Latvijoje

Latvijos Daugpilio mieste savaitgalį įvyko WDSF pasaulio reitingo ir DSE Europos reitingo varžybos. Iš Lietuvos šiame turnyre varžėsi jaunimo, jaunių ir jaunučių poros.

WDSF jaunimo amžiaus grupės standartinių šokių programos nugalėtojais Daugpilyje tapo Gustas Beinoras ir Elza Freiberga (Šiaulių “Šypsena”). 3-ąją vietą šioje grupėje užėmė Adrian Donskich ir Ugnė Matukevičiūtė (Vilniaus “Cafe Latino”), 5-ieji buvo Vakaris Pilka ir Saulė Endriukaitytė (Vilniaus “Cafe Latino”), 6-ieji – Žymantas Rastenis ir Emilija Bartkevičiūtė (Vilniaus “Vijūnas”). Iš viso šioje grupėje varžėsi 8 poros.

WDSF jaunimo amžiaus grupės Lotynų Amerikos šokių varžybose 3-ąją vietą užėmė Danielius Zaborovskis ir Justė Bubulytė (Vilniaus “Šokių rojus”), 4-ąją – Dovas Mikasėnas ir Izabelė Čiuladaitė (Vilniaus “Cafe Latino”). Šioje grupėje startavo 7 poros.

Europos reitingo varžybose, kurias kartu rengė DSE, puikiai pasirodė net keli Lietuvos duetai.

Jaunių II amžiaus grupėje Vincentas Mozūra ir Vanesa Šustikaitė (Vilniaus “Cafe Latino”) tapo standartinių šokių programos nugalėtojais, o Lotynų Amerikos šokių varžybose duetas užėmė 2-ąją vietą. Karolis Lynikas ir Tėja Misikonytė (Vilniaus “Cafe Latino”) – atvirkščiai: nugalėjo Lotynų Amerikos šokių programoje ir buvo 2-ieji standartinių šokių varžybose. 4-ąją vietą standartinių šokių varžybų finale taip pat užėmė Augustinas Markevičius ir Amelija Bazarova (Vilniaus “Cafe Latino”). Grupėse šoko 5 ir 4 poros.

Tuo tarpu Domas Lavinskas ir Kamila Daniškevičiūtė (Vilniaus “Šokio technikos akademija”) taip pat buvo 1-ieji Lotynų Amerikos šokių varžybose ir 2-ieji standartinių šokių varžybose. Domas ir Kamila dalyvavo jaunių I amžiaus grupės turnyruose. Kartu su jais dar staratvo 6 ir 3 duetai.

DSE jaunučių amžiaus grupės varžybas pradėjo 5 ir 4 duetai. Vytautas Žukauskas ir Karolina Kaulokaitė (Šiaulių “Tandem”) buvo 1-ieji standartinių šokių varžybose ir 2-ieji Lotynų Amerikos šokių. Joris Baniulis ir Simona Jefimenkaitė (Jonavos “Bonus”) nugalėjo Lotynų Amerikos šokių varžybose ir buvo 3-ieji standartinių šokių varžybose. Jogaila Rastenis ir Danielė Stonytė (Vilniaus “Vijūnas”) standartinių šokių varžybose užėmė 5-ąją vietą.

Varžybose Daugpilyje teisėjavo dvi vertintojos iš Lietuvos – Liudmila Bankauskienė ir Neringa Untulienė.