Lietuvos šokėjų startai Pietų Korėjoje

Nors didžiausias dėmesys šį savaitgalį buvo sutelktas į varžybas, vykstančias Europoje, dvi Lietuvos šokėjų poros dalyvavo WDSF World Open NS kategorijos turnyre Pietų Korėjos Seulo mieste.

Šių varžybų finalininkais tapo Simonas Seikauskas ir Liucija Norušaitė (Kauno “Sūkurys” ir Panevėžio “Rumba”). Finale surinkę 176,450 balo iš 200 galimų ir geriausiai šį kartą įvertinti už Vienos valsą bei lėtą fokstrotą, Simonas ir Liucija užėmė 4-ąją vietą.

Laurynas Makarovas ir Gabija Damašiūtė (Vilniaus “Juventos” ir Kauno “Danza M”) šoko pusfinalyje ir su 162,650 balo bei teisėjams patikusiu lėtu fokstrotu užėmė 12-ąją vietą.

Iš viso varžybose dalyvavo 61 pora, kurias vertino teisėjai iš Vietnamo, Čekijos, Italijos, Pietų Korėjos, Taivano, Honkongo, Lenkijos, Izraelio, Kinijos ir Latvijos. Varžybose nugalėjo Qiu Yuming ir Jingyi Hu iš Kinijos, antri buvo Kiril Pavlov ir Kristina Shinkariuk, pradėję atstovauti Ispanijai, treti – Lenkijos šokėjai Mateusz Brzozowski ir Justyna Mozdzonek. Beje, pastarieji S. Seikauską ir L. Norušaitę šiose varžybose aplenkė tik 0,450 balo.