Pasaulio ir Europos reitingų varžybos Austrijoje

Austrijos Vysendorfo mieste, netoli Vienos, įvyko WDSF ir DSE reitingų varžybos įvairaus amžiaus grupių sportininkams.

Aukso medalius WDSF Rising Stars standartinių šokių grupėje iškovojo Lietuvos šokėjai Domantas Balevičius ir Dominyka Brantaitė (Kauno “Duetas”). Mūsų pora aplenkė 34 kitas šioje grupėje šokusias poras.

Suaugusieji sportininkai varžėsi WDSF International Open kategorijos varžybose. Puikiai čia pasirodė ir sidabrą laimėjo Simonas Seikauskas ir Liucija Norušaitė (Panevėžio “Rumba” ir Kauno “Sūkurys”). Jie aplenkė 45 poras iš įvairių šalių, o nusileido tik Vokietijos atstovams Y. Boldysh ir I. Averinai.

Suaugusiųjų grupės International Open grupės pusfinalyje šoko ir 9-ąją vietą užėmė Laurynas Makarovas ir Kotryna Ambrazevičiūtė (Vilniaus “Juventos”).

WDSF Rising stars Lotynų Amerikos šokių programoje tarp 40 porų 5-ąją vietą užėmė Kasparas Svistunavičius ir Goda Česnulevičiūtė (Kauno “Toro”). Labai gerai šiam duetui sekėsi ir WDSF jaunimo amžiaus grupės varžybose, kur tarp 33 porų jie finale užėmė 6-ąją vietą.

Lotynų Amerikos šokių Rising stars grupės pusfinalyje šoko ir 13-oje vietoje buvo D. Balevičius ir D. Brantaitė.

Tuo tarpu WDSF standartinių šokių varžybų jaunimo amžiaus grupės pusfinalyje šokę Julius Išganaitis ir Austėja Tereikytė (Kauno Editos Daniūtės šokių studija) buvo 9-ti tarp 30 porų.

Be Pasaulio sportinių šokių federcijos (WDSF) varžybų, Austrijoje vyko ir Europos sportinių šokių asociacijos (DSE) rengiamos vaikų ir jaunių varžybos.

Jaunių I amžiaus grupėje čia puikiai pasirodė Arianas Eismontas ir Emilija Chmeliova (Klaipėdos “Tendance”): Lotynų Amerikos šokių varžybose jie užėmė 1-ąją vietą tarp 19 porų, o standartinių šokių varžybose – 2-ąją vietą tarp 17 porų.

Jaunių II amžiaus grupės standartinių šokių varžybose Lietuvos poros pateko į pusfinalį. Adrian Donskich ir Ugnė Matukevičiūtė (Vilniaus “Cafe Latino” ir Vilniaus “AJ dance”) užėmė 7-ąją vietą, o Elvinas Kovaliovas ir Gertė Pabrėžaitė (Vilniaus “MJ sportinių šokių akademija”) buvo 11-ti. Šioje grupėje startavo 24 poros.

Džiaugiamės mūsų šokėjų pasirodymais! O kartu su jais į Austriją vyko bei WDSF reitingo varžybose teisėjavo ir Lietuvos vertintojas Remigijus Suslavičius.