Pasaulio reitingo varžybos Rumunijoje

Sibiu mieste, sportinių šokių festivalio “Transylvanian Grand Prix” metu, vyko WDSF Pasaulio reitingo varžybos. Lietuvos šokėjai startavo keliose grupėse.

WDSF Senjorų IV amžiaus grupės standartinių šokių varžybose 3 – ąją vietą užėmė Stanislovas Česonis ir Ramunė Jurčiukonienė (Kauno “Kaspinas”). Kauniečiai į priekį praleido dvi poras iš Italijos, tačiau nenusileido prancūzams ir vokiečiams. Visi mūsų dueto šokiai buvo įvertinti trečiomis vietomis, o kvikstepas – ketvirtąją.

WDSF World Open kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių varžybose Edgaras Baltaragis ir Indrė Baltaragė (Kauno “Sūkurys” – Kauno “Rolo”) užėmė 8 – ąją vietą pusfinalyje, surinkę 165,176 balo.

Suaugusiųjų standartinių šokių varžybas laimėjo Kožok Rareš ir Andrėja Matei iš Rumunijos, antroji vieta atiteko Jevgenijui Nikitinui ir Valerijai Menjajlo iš Azerbaidžano, trečioji – Jegorui Boldyšui ir Irinai Averinai, atstovaujanties Moldovai. Iš viso varžybose startavo 49 poros.

Turnyre Rumunijoje dirbo Vokietijos, Lenkijos, Italijos, Albanijos, Rumunijos, JAV, Bulgarijos, Belgijos, Latvijos, Ukrainos, Vengrijos, Moldovos ir Graikijos teisėjai.