Varžybos Lenkijoje “Strawberry Dance Forever”

Vasara jau kvepiančiose varžybose Lenkijos Vroclavo mieste Lietuvos šokėjai, kaip jau įprasta, puikiai sušoko ir į Kauną, Gargždus bei Panevėžį parveža prizus.

Šiose varžybose pirmoji vieta atiteko WDSF jaunimo standartinių šokių grupės šokėjams Pijui Palskiui ir Ugnei Makarskaitei (Panevėžio “Rumba” – Kauno “Sūkurys”). Tos pačios grupės sidabrą iškovojo Nojus Grinskis ir Ieva Grybauskaitė (Kauno “Sūkurys”).

Finale Lietuvos šokėjai aplenkė vieną porą iš Italijos ir tris duetus iš Lenkijos bei tvirtai užėmė pirmają (visos pirmos) bei antrąją (visos antros, o lėtas fokstrotas – trečioji) vietas. Iš viso grupėje startavo 13 porų.

WDSF jaunimo iki 21 m. amžiaus Lotynų Amerikos šokių programoje Lietuvos šokėjams atiteko sidabras ir bronza: antroji vieta – Ryčiui Dzemydai ir Jogailei Jasevičiūtei (Gargždų “Rolina”), trečioji vieta – Mykolui Rimkui ir Enrikai Jankūnaitei (Gargždų “Rolina”).

Šioje grupėje mūsų sportininkai aplenkė Italijos, Lenkijos, Izraelio, Estijos ir Čekijos poras, o nusileido tik lenkams A. Krajewski ir Z. Zaleckai. Grupės varžybas pradėjo 13 porų.

R. Dzemyda ir J. Jasevičiūtė taip pat šoko WDSF suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių programoje ir finale užėmė ketvirtąją vietą. Į priekį jie praleido Italijos, Izraelio ir Lenkijos poras, tačiau aplenkė šokėjus iš Austrijos bei Švedijos. Iš viso grupėje varžėsi 11 duetų.

M. Rimkus ir E. Jankūnaitė dalyvavo WDSF jaunimo Lotynų Amerikos šokių varžybose ir taip pat šoko finale. Tarp 20 varžybas pradėjusių duetų mūsų šokėjai užėmė penktąją vietą.

WDSF suaugusiųjų amžiaus grupės standartinių šokių International Open programos varžybose iki finalo visiškai nedaug pritrūko Domui Jakubauskui ir Gabijai Damašiūtei (Kauno “Danza M”). Galutinėje įskaitoje jie užėmė septintąją vietą tarp 17 varžybas pradėjusių porų. Šios grupės nugalėtojais tapo Lenkijos sportininkai M. Brzozowski ir J. Mozdzonek.

Kartu su kitų šalių teisėjais vertinimo kolegijoje Vroclave dirbo Lietuvos atstovė Dalia Vaikšnorienė.