Paskelbtas Lietuvos 10 šokių čempionato ir pirmenybių tvarkaraštis bei sveikatos saugumo reikalavimai

Informuojame, kad adresu http://live.dancesportinfo.lt/ jau galite rasti čempionato ir pirmenybių tvarkaraštį. Taip pat atkreipiame dėmesį, kad tvarkaraštis gali šiek tiek keistis, priklausomai nuo varžybų eigos, todėl nurodytu adresu jis bus atnaujinamas gyvai – būtinai pasitikrinkite!

Jau trečius metus Lietuvos čempionatus ir pirmenybes tenka rengti sudėtingomis sąlygomis, todėl visų sportininkų, trenerių ir tėvelių prašome atidžiai susipažinti su žemiau pateikiama informacija.

Renginio metu yra BŪTINA laikytis SVEIKATOS SAUGUMO reikalavimų:

  1. Visi vyresni kaip 6 m. amžiaus žiūrovai, dalyviai bei renginį aptarnaujantis personalas privalo viso renginio uždarose erdvėse metu dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio RESPIRATORIUS, priglundančius prie veido bei visiškai dengiančius nosį ir burną.
  2. Norėdami patekti į renginius TIK ŽIŪROVAI nuo 16 m. privalo turėti Galimybių pasą arba jam prilygstantį dokumentą. Vaikams iki 16 metų pakanka tik asmens dokumento. NB! vasario 2 d. LR Vyriausybė priėmė sprendimą stabdyti Galimybių paso taikymą nuo vasario 5 d.
  3. Renginio metu BŪTINA laikytis higienos reikalavimų: saugaus atstumo, sveikinimosi etiketo, dažnai plauti rankas.

Čempionato ir pirmenybių tvarkaraštis sudarytas taip, kad vienu metu arenoje susikirstų kuo mažesni žmonių srautai, tad visų prašome arenoje praleisti tik būtiną laiką, nesibūriuoti aplink aikštelę, o stebėjimo vietas išsirinkti visoje salėje.

SVARBU! Starto numerį sportininkai turi atsiimti ne vėliau kaip 30 minučių iki savo DALIES (ne grupės, o dalies) pradžios!

Pasitikrinkite, ar turite visus registracijai REIKALINGUS DOKUMENTUS:

  1. Asmens dokumentą (pasą arba gimimo liudijimą).
  2. Galiojančią sveikatos medicininę pažymą. Sportininkams nebus leidžiama dalyvauti LSŠF vykdomose varžybose be gydytojų pažymos (galioja mokyklinė pažyma).
  3. Sportininko starto knygelę ir apmokėtą 2022 m. LSŠF licenciją.

Būkime atidūs, rūpestingi ir susimatysime vasario 5 – 6 dienomis Alytaus sporto ir rekreacijos centre (Naujoji g. 52, Alytus). 

Informuojame, kad šios varžybos nebus transliuojamos internete, tačiau visas naujienas visą savaitgalį kviečiame sekti LSŠF Facebook ir Instagram paskyrose (FB: Lietuvos sportinių šokių federacija; IG: dancesport.lt).

Sėkmės visiems!