Prasideda GOC2022

Šiandien po dvejų metų pandeminės pertraukos prasideda vienos didžiausių sportinių šokių varžybų: Atvirasis Vokietijos čempionatas Štutgarte – German Open Championships 2022. Šiemet turnyras vyks 34-ąjį kartą.

Iš Lietuvos į GOC2022 išvyksta gausi šokėjų delegacija. Mūsų sportininkai įvairiose grupėse startuos 65 kartus. Daugiausiai porų – net 12 – startuos jaunimo amžiaus grupės standartinių šokių varžybose; suaugusiųjų standartinių šokių varžybose dalyvaus 8 mūsų šalies duetai.

Varžybų organizatoriai skelbia, kad šiais metais į Štutgartą iš viso atvyksta daugiau kaip 3000 porų.

Linkime sėkmės visiems Lietuvos šokėjams! Gero parketo ir džiaugsmingų pasirodymų!

Priminsime, kad pastarąjį kartą – 2019 m. – Lietuva GOC medalių lentelėje užėmė 11-ąją vietą su 1 aukso, 1 sidabro ir 3 bronzos medaliais; 2018 m. buvome 9-ti su 1 auksu, 1 sidabru ir 1 bronza; 2017 m. – 10-ieji su 1 auksu, 2 sidabro ir 2 bronzos medaliais.

Labai lauksime Jūsų nuotraukų ir video įrašų (horizontaliu formatu): press@dancesport.lt, o savo istorijose Instagrame būtinai pažymėkite @dancesport.lt !

Visas naujienas iš GOC2022 kiekvieną dieną sekite LSŠF tinklapyje, FB ir IG socialinių tinklų paskyrose!

GOC2022 vyksiančios WDSF GrandSlam standartinių ir Lotynų Amerikos šokių varžybos bus transliuojamos internete tiesiogiai ir nemokamai – portale DANCE SPORT TOTAL:

Standartiniai šokiai: rugpjūčio 12 d. (penktadienį) nuo ketvirtfinalio.

Lotynų Amerikos šokiai: rugpjūčio 13 d. (šeštadienį) nuo ketvirtfinalio.

💛🍀❤️