Lietuvos breiko ir hiphopo čempionato finalai – gegužės 19 d. 19.00 val.!

Šių metų gegužės 19 d. (sekmadienį) Vilniaus parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyks jau penktąjį kartą organizuojamas Lietuvos breiko čempionatas, o kartu – ir ketvirtasis Lietuvos hiphopo čempionatas. Turnyro finaliniai turai prasidės 19.00 val. (iki maždaug 21.00 val.).

Lietuvos čempionatas vyks likus mažiau nei trims mėnesiams iki olimpinių žaidynių Paryžiuje, kuriose breikas debiutuos, kaip olimpinė sporto šaka. Negana to, Lietuva čia turės ir savo atstovę – jaunąją šalies breiko žvaigždę Dominiką Banevič – Bgirl Nicką. D. Banevič pasirodymas yra vienas laukiamiausių ir Lietuvos breiko čempionate.

„Lietuvoje oficialiose varžybose Nicka šoks paskutinį kartą prieš startą Paryžiuje, todėl visiems smalsu išvysti, ką naujo ji yra paruošusi, nes Nickos šalies čempionate greičiausiai laukia 3 – 4 turai, o kartu norėsis palinkėti jai sėkmės Prancūzijoje!” – nekantravo Lietuvos sportinių šokių federacijos Breiko lygos direktorius Mindaugas Bružas.

Vienas iš renginių organizatorių papasakojo, kad Lietuvos breiko čempionate tikimasi per 100 dalyvių, kurie bus suskirstyti į keturias amžiaus grupes – vaikų, jaunių, suaugusiųjų merginų ir suaugusiųjų vaikinų. „Esu tikras, kad visose grupėse užteks sportinės intrigos: jaunesnieji, lyginant su ankstesniais metais, pakeitė amžiaus grupes, o suaugusių vaikinų kategorijoje čempionato medalininkai nuolat keičiasi – visi ruošiasi labai atkakliai, ieško, kaip nustebinti ir teisėjus, ir varžovus, ir žiūrovus. Galiu garantuoti, kad bus įdomu! – kalbėjo M. Bružas.

Hiphopo čempionatas šiemet taip pat įtrauks ir House stiliaus šokėjus. „Mūsiškiai dalyviai taip pat varžysis vaikų, jaunių – jaunimo ir suaugusiųjų grupėse. Dienos pradžioje aikštelėje pasirodys mažiau patyrę šokėjai, o vakare regėsime pačius stipriausius hiphopo ir house solo atlikėjus.“ – pasakojo žinomas gatvės šokių atstovas Dainius Žebrauskas, kuris taip yra ir vienas iš šio renginio organizatorių. D. Žebrauskas pabrėžė, kad šiemet būtent Lietuvos hiphopo čempionato nugalėtojų laukia ir ypatingas prizas – kelionė į treniruočių stovyklą Nyderlanduose, kurią dovanoja čempionato partneriai “Sneakers&Readers”

ŽIŪROVŲ BILIETUS jau galima įsigyti ČIA!

DALYVIŲ BILIETUS jau galima įsigyti ČIA!

#LithuanianDancers #LithuanianBreaking #LithuanianHipHop #LithuanianChampionships2024