Puikios Lietuvos šokėjų pozicijos WDSF pasaulio reitinge!

Pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) pasaulio reitinge 2021-ųjų metų pabaigoje – itin gausu Lietuvos šokėjų vardų! Trijų grupių pirmosiose pozicijose – mūsų šokėjai! Dešimt pozicijų pirmuosiuose dešimtukuose – taip pat priklauso mūsų sportininkams! Dalinamės šios savaitės pasaulio reitingo apžvalga ir sveikiname Lietuvos šokėjus bei jų trenerius!

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje pirmoji reitingo pozicija priklauso Evaldui Sodeikai ir Ievai Sodeikienei (Kauno „Kaspinas“).

Suaugusiųjų reitinge į geriausiųjų penkiasdešimtuką taip pat patenka Georgijus Kalašnikovas ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno „Kaspinas“) – 25-oji vieta bei Edgaras Baltaragis ir Indrė Baltaragė (Kauno „Rolo“ – Kauno „Sūkurys“) – 31-oji vieta. Iš viso šiuo metu reitinguojamos 794 poros.

Jaunių II amžiaus grupės tiek standartinių, tiek Lotynų Amerikos šokių programų pasaulio reitingo lyderiais tapo Kipras Kūra ir Elzė Gintvilė Valiūnaitė (Klaipėdos „Žingsnis“ – Vilniaus „Ratuto“).

Jaunių II grupės Lotynų Amerikos programos pasaulio reitingo pirmajame dešimtuke mūsų šaliai atstovauja: Povilas Dovydaitis ir Melani Bartosevič (Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija“) – 4-oji vieta; Nojus Mažūnavičius ir Agita Banytė (Vilniaus „Spindulys“) – 5-oji vieta; Pranas Mitkus ir Justė Jančiūnaitė (Vilniaus „DaVi“) – 8-oji vieta.

Į šios grupės reitingo penkiasdešimtuką taip pat patenka: Kristupas Mlinskas ir Emilija Ulčinaitė (Klaipėdos „Žingsnis“) – 14-oji vieta; Neidas Lenkaitis ir Izabelė Žymančiūtė (Kauno „Kaspinas“) – 22-oji vieta; Gustas Beinoras ir Vėja Beniušytė (Šiaulių „Šypsena“) – 34-oji vieta; Raigardas Gedvilas ir Patricija Vičiūtė (Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija“) – 42-oji vieta. Iš viso grupėje reitinguota 219 duetų.

Jaunių II grupės standartinių šokių programos pasaulio reitingo pirmajame dešimtuke mūsų šaliai atstovauja P. Mitkus ir J. Jančiūnaitė – 9-oji vieta. Į grupės penkiasdešimtuką patenka: N. Lenkaitis ir I. Žymančiūtė – 11-oji vieta; G. Beinoras ir V. Beniušytė – 12-oji vieta; K. Mlinskas ir E. Ulčinaitė – 15-oji vieta; R. Gedvilas ir P. Vičiūtė – 20-oji vieta; Adomas Abugelis ir Vesta Šeflerytė (Kauno Editos Daniūtės šokių studija) – 42-oji vieta; Julius Išganaitis ir Guostė Grikštaitė (Kauno Editos Daniūtės šokių studija) – 47-oji vieta. Iš viso grupėje reitinguotos 186 poros.

Senjorų I amžiaus grupės pasaulio reitingo 4-oji vieta priklauso Tomui Rimkui ir Nerijai Surblytei (Kauno „Kaspinas“).

Į šios grupės reitingo penkiasdešimtuką taip pat patenka: Mirko Marotta ir Anna Drukarova (Kauno Editos Daniūtės šokių studija) – 14-oji vieta; Nerijus Stukas ir Laura Montvilaitė (Kauno „Kaspinas“) – 20-oji vieta; Rolandas Lydekaitis ir Viktorija Lėgaudaitė Lydekaitienė (Kauno „Sūkurys“) – 42-oji vieta. Iš viso grupėje reitinguota 201 pora.

Jaunimo amžiaus grupėje standartinių šokių programos 6-oji pasaulio reitingo pozicija atitenka Aurimui Meškai ir Ainei Rutkauskaitei (Kauno Editos Daniūtės šokių studija – Kauno „Sūkurys“).

Tarp 392 porų jaunimo grupės penkiasdešimtuke Lietuvai taip pat atstovauja: Justas Gedgaudas ir Viktorija Petrenko (Kauno „Sūkurys“) – 11-oji vieta; Kristijonas Jankūnas ir Valerija Glušenkova (Vilniaus „Spindulys“) – 31-oji vieta; Kipras Jasiukaitis ir Ieva Gecevičiūtė (Kauno Editos Daniūtės šokių studija – Vilniaus „DaVi“) – 40-oji vieta; Tauras Žemaitis ir Greta Suslavičiūtė (Elektrėnų „Reveransas“) – 41-oji vieta; Pijus Palskys ir Ugnė Makarskaitė (Panevėžio „Rumba“ – Kauno „Sūkurys“) – 43-oji vieta; Saulenis Česnauskas ir Eigintė Česnauskaitė (Kauno „Sūkurys“) – 47-oji vieta.

WDSF pasaulio reitingo 10-oji pozicija priklauso mūsų Senjorai II amžiaus grupės Lotynų Amerikos šokių šokėjams Mindaugui Baškiui ir Mikai Šimkūnaitei (Vilniaus „Ratuto“). Grupėje iš viso reitinguota 188 poros.

WDSF Profesionalų lygos standartinių šokių reitinge kol kas 14-oji pozicija tarp 73 duetų atitenka Vaidotui Lacičiui ir Veronikai Golodnevai.

Jaunimo iki 21 m. amžiaus pasaulio reitinge geriausias pozicijas penkiasdešimtuke užima po dvi mūsų šalies poras. Standartinių šokių programoje: J. Gedgaudas ir V. Petrenko – 21-oji vieta; S. Česnauskas ir E. Česnauskaitė – 34-oji vieta. Lotynų Amerikos šokių programoje: Domantas Mūras ir Ieva Matulevičiūtė (Kauno „Žiburys“) – 31-oji vieta; Rokas Malinauskas ir Adrija Dravininkaitė (Kauno „BaDa studio“) – 41-oji vieta. Iš viso šiame reitinge vertinama atitinkamai 180 ir 217 porų.

WDSF jaunimo amžiaus grupės Lotynų Amerikos šokių reitingo penkiasdešimtuke tarp 490 porų – keturi duetai iš Lietuvos: Mykolas Rimkus ir Enrika Jankūnaitė (Gargždų „Rolina“) – 35-oji vieta; Rokas Kraucevičius ir Ilzė Kaminskaitė (Vilniaus „Judesys“) – 36-oji vieta; R. Malinauskas ir A. Dravininkaitė – 45-oji vieta; T. Žemaitis ir G. Suslavičiūtė – 48-oji vieta.

Sveikinimai visiems! Gerų 2022-ųjų!!!