Reitingo rinktinės stovykla Klaipėdoje

Birželio 12 d. Lietuvos teatro ir muzikos akademijos Klaipėdos filialo salėje vyko LSŠF reitinge 1 – 6 – ąsias vietas pirmajame pusmetyje užimančių porų stovykla. Jos metu šokėjai tobulino tiek standartinių, tiek Lotynų Amerikos šokių įgūdžius.

Standartinių šokių pamokas mūsų šokėjams vedė Tomas Fainšil ir Violeta Fainšil – pasaulio ir Europos čempionatų finalininkai, o Lotynų Amerikos šokių – Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė Venckė, daugkartiniai Lietuvos čempionai.

Jauni treneriai augančiai pamainai kalbėjo apie pagrindinius šokių, judesio principus, jų charakteristikas, kūno parengimą ir paruošimą šokiui, stovėsenos ypatumus judesyje. Didelė LTMA Klaipėdos filialo salė taip pat suteikė galimybes visus patarimus iš karto pabandyti įgyvendinti praktiškai. Tokiu būdu tiek užsiėmimus vedę treneriai, tiek su poromis atvykę jų klubų treneriai galėjo iš karto teikti praktines pastabas.

Kaip jau tapo įprasta, dalyviai puikiai įvertino užsiėmimus, džiaugėsi galimybe dalyvauti, dėkojo treneriams ir organizatoriams.

Reitingo rinktinės stovyklą rengė LSŠF ir LSŠF Akademija. Dėkojame treneriams, o taip pat – ją organizvusiems Rolandui Burneikiui, Martynui Kūrai, Virginijui Visockui, Dianai Gornatkevičienei, Sergejui Makarovui.

Ypatingai dėkojame Sporto rėmimo fondui, nes stovyklos dalyviams veikla buvo nemokama, o finansuojama Sporto rėmimo fondo ir LSŠF lėšomis pagal projektą „Šokių trenerių, teisėjų, sportininkų, besidominčių visuomenės narių kvalifikacijos tobulinimas“ (Nr. SRF-KT-2019-1-0028; projektas bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, o jį administruoja Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerija).

Ačiū, kad visi susirinkome Klaipėdoje (iš viso į stovyklą atvyko net 81 pora – 162 sportininkai)! Kviečiame toliau aktyviai dalyvauti Lietuvos reitingo varžybose, rinkti taškus, o metų pabaigoje susitiksime dar vienoje stovykloje!

Nuotrauka: Artur Bajor (ačiū!)