Mūsų šokėjai – Europos čempionato pusfinalyje!

Lenkijos Glivicės mieste įvyko WDSF Europos jaunimo 10 šokių čempionatas. Lietuvai jame atstovavę Kipras Burneikis ir Liepa Samajauskaitė pateko į čempionato pusfinalį, kuriame užėmė 8-ąją vietą!

Sveikiname K. Burneikį ir L. Samaujauskaitę (Kauno “Tvistas” – Vilniaus “DaVi”) su šiuo aukštu pasiekimu. Mūsų sportininkų duetas pirmame ture surinko visus galimus teisėjų balus, devintaisiais pateko į pusfinalį bei galutinėje įskitoje užėmė aštuntąją vietą.

Šiose varžybose K. Burneikiui ir L. Samajauskaitei geriau sekėsi atlikti Lotynų Amerikos šokių programą: geriausi viso turnyro poros šokiai – rumba ir džaivas.

Pusfinalyje Lietuvos šokėjai aplenkė Moldovos, Izraelio, Vengrijos ir Bulgarijos poras, septintoje vietoje liko Estijos šokėjai.

Europos čempionais tapo Oleksandr Turcheniak ir Sofia Chernikova iš Ukrainos, vicečempionais – rumunai Stefan Aleksandru Padurariu ir Malina Elena Constandache, trečioji vieta atiteko Azerbaidžano atstovams Vladislav Esipenok ir Alua Kargabaeva. Kitas vietas finale pasidalino Ispanijos, Lenkijos ir Danijos šokėjai. Iš viso Europos čempionate dalyvavo 27 poros iš tiek pat valstybių.

Teisėjų kolegiją sudarė vertintojai iš Vokietijos, Belgijos, Kipro, Slovakijos, Latvijos, Italijos, Azerbaidžano, Rumunijos ir Lenkijos; Lietuvos teisėjo šiame čempionate nebuvo.