Sakartvele – Lietuvos šokėjų auksas ir bronza!

Sakartvelo sostinėje Tbilisyje vykusiose WDSF pasaulio reitingo varžybose startavo net keli mūsų šalies duetai, kuriems pavyko užimti aukštas vietas.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių programos nugalėtojais čia tapo Vakaris Bilčius ir Melani Bartosevič (Vilniaus “MJ sportinių šokių akademija”). Mūsų duetas buvo pirmas, atliekant visus finalo šokius, tik už pasodoblį teisėjai skyrė antrąją vietą.

Šios programos finale taip pat šoko ir 6-ąją vietą jame užėmė Augustas Lopeta ir Gabija Gumbrytė (Vilniaus “MJ sportinių šokių akademija”), nors dueto rumba buvo įvertinta ketvirtąja vieta.

Grupės pusfinalyje 8-ąją vietą užėmė Erikas Rutavičius ir Aneta Zenovič (Vilniaus “MJ sportinių šokių akademija”). Lotynų Amerikos šokių varžybose iš viso dalyvavo 21 pora.

Jaunimo standartinių šokių varžybose Augustas Lopeta ir Gabija Gumbrytė buvo 3-ti. Šią vietą teisėjai jiems skyrė už visus finalo šokius. Standartinių šokių varžybose dalyvavo 11 porų.

Jaunimo iki 21 m. amžiaus Lotynų Amerikos šokių varžybose pusfinalyje šokę Erikas Rutavičius ir Aneta Zenovič užėmė 9-ąją vietą tarp 20 porų.

Varžybose Tbilisyje teisėjavo Lietuvos vertintoja Liudmila Bankauskienė.