Sėkmingi Lietuvos šokėjų startai Ispanijoje

Ispanijos Kambrilso kurorte visą šventinį savaitgalį taip pat vyko WDSF pasaulio reitingo varžybos. Lietuvai jose atstovavo standartinių šokių šokėjai.

Aukso medaliais Ispanijoje džiaugėsi jaunimo iki 21 m. amžiaus grupėje nugalėję Aurimas Meška ir Ainė Rutkauskaitė (Kauno Editos Daniūtės šokių studija – Kauno “Sūkurys”). Mūsų sportininkai aplenkė dvi Danijos, dvi Ispanijos, Estijos ir Prancūzijos poras. Iš viso grupėje varžėsi 7 duetai.

Suaugusieji šiose varžybose dėl pasaulio reitingo taškų varžėsi International Open kategorijos varžybose. 5 – ąją vietą jose iškovojo Edgaras Baltaragis ir Indrė Baltaragė (Kauno “Sūkurys” – Kauno “Rolo”). 6 – oji vieta grupės finale atiteko Karoliui Burneikiui ir Dianai Epeykinai (Kauno “Tvistas”).

Grupės pusfinalyje 12-ąją vietą užėmė A. Meška ir A. Rutkauskaitė.

Suaugusiųjų standartinų šokių programos nugalėtojais Kambrilse tapo M. Abelis ir A. Galkina iš Estijos, antrąją vietą užėmė D. Kolobovas ir S. Bušk iš Danijos, trečiąją – M. Ilčiukas ir D. Grigore, atstovaujantys Rumunijai. Iš viso grupėje startavo 35 poros.

Varžybose Ispanijoje kartu su vertintojais iš Anglijos, Čekijos, Estijos, Danijos, Ispanijos, Italijos, Latvijos, Lenkijos, Lesoto, Portugalijos, Prancūzijos, Rumunijos, Slovėnijos, Suomijos, Vengrijos, Vietnamo, Vokietijos dirbo ir Lietuvos teisėja Edita Gozzoli.