Iki balandžio 21 d. tęsiasi registracija į Solo Latino ir Caribbean Style čempionatą!

Š. m. balandžio 24 d. naujame ir moderniame Lietuvos sporto centro komplekse “Druskininkai” vyks LSŠF lygos “Šokiai visiems” rengiamos Solo Latino pirmenybės bei Solo Latino ir Caribbean Style čempionatas.

Organizatoriai atkreipia visų, ketinančių dalyvauti dėmesį, kad registracija solo šokėjams ir komandoms pratęsta iki balandžio 21 d. (ketvirtadienio) 24.00 val.

Registracijos paraiškas prašome pateikti ČIA:

http://registracija.dancesportinfo.lt/competition/41

Solo Latino varžybose bus skaičiuojami kvalifikaciniai taškai pagal naujas taisykles!

Dalyvių ir žiūrovų bilietais prekiauja: www.ticketmarket.lt

Šis renginys vyksta kartu su sportinių šokių festivaliu festivaliu “Druskininkų pavasaris 2022”. Vieno iš sportinių šokių pradininkų Lietuvoje – Adomo Gineičio – iniciatyva pirmą kartą turnyras, vėliau virtęs tradiciniu, buvo surengtas jau pradėjusio amžiaus aštuntajame dešimtmetyje. Šios varžybos buvo sudėtinė gražaus sumanymo – rengti sportinių šokių turnyrus Lietuvos kurortuose – dalis.

“Atvykti į Druskininkus – visada puiku! O šiuo metu naujai atidarytame viename moderniausių Lietuvos sporto centro kompleksų “Druskininkai” atsirado ir puikios sąlygos rengti sportinių šokių renginius. Pirmieji kompleksą išbandė Lietuvos sportinių šokių federacijos breiko šokėjai – čia ne taip seniai vyko Lietuvos olimpinės breiko rinktinės stovykla, o dabar – ir standartinių, Lotynų Amerikos šokių šokėjai, Solo Latino ir Caribbean Style šokėjai bei komandos susirinks į varžybas.” – pasakojo vienas iš renginio organizatorių, LSŠF pirmasis viceprezidentas Virginijus Visockas.

Balandžio 23 d. Druskininkuose taip pat su surengtas Lietuvos jaunimo iki 21 m. Lotynų Amerikos šokių čempionatas bei LSŠF reitingo važybos. Į abu šiuos renginius registracija vyksta iki balandžio 20 d. (trečiadienio).

Registruojamės ir susitinkame Druskininkuose!!!