Senjorų II grupės Lotynų Amerikos šokių pasaulio čempionatas

Daugelis 2021 m. Europos ir pasaulio čempionatų vyks metų gale. Roterdame vyko ne tik jaunimo iki 21 m. amžiaus, senjorų I grupės pasaulio čempionatai, bet ir po vienerių metų pertraukos – senjorų II amžiaus grupės Lotynų Amerikos šokių pasaulio čempionatas.

Lietuvai šiame čempionate atstovavo Mindaugas Baškys ir Mika Šimkūnaitė (Vilniaus “Ratuto”). Kartu su sportininkais iš Rusijos jie pasidalino 28 – 29-ąją vietas. Visi poros šokiai aštuntfinalyje buvo įvertinti panašiai, tačiau iki ketvirtfinalio pritrūko dešimties teisėjų vertinimo taškų.

Senjorų II grupės pasaulio čempionais tapo Ispanijos šokėjai Karlosas Čirera ir Eva Nieto, sidabras atiteko taip pat ispanams – Eduardui Martinesui ir Piedrai Meteos, bronza – Vokietijos šokėjams Bendžaminui Ermanui ir Tinai Zetelmejer. Finale dar šoko Nyderlandų, Rusijos ir Prancūzijos poros.

Šokėjus šiame pasaulio čempionate vertino teisėjai iš Vokietijos, Liuksemburgo, Bulgarijos, Belgijos, Lenkijos, Rumunijos, Prancūzijos ir Nyderlandų. Komisijoje dirbo Lietuvos vertintojas Martynas Kūra.