Senjorų III grupės Europos čempionatas

Šeštadienį Slovakijos Košicės mieste įvyko WDSF Europos čempionatas, kuriame varžėsi senjorai III amžiaus grupės sportininkai, šokantys Lotynų Amerikos šokius.

Lietuvai šiame čempionate atstovavo Mindaugas Baškys ir Mika Šimkūnaitė (Vilniaus “Spindulys”). Mindaugas ir Mika šoko čempionato pusfinalyje ir galutinėje įskaitoje užėmė 7-ąją vietą. Lemiamu jiems tapusiame ture mūsų senjorai geriausiai buvo įvertinti už sambą ir rumbą, tačiau artimiausi varžovai iš Italijos aplenkė mūsiškius kituose trijuose šokiuose ir prasibrovė į finalą.

Europos čempionais tapo Frantisek Beres ir Miriam Beresova iš Slovakijos, vicečempionais – Petri ir Ulla Jarvinen iš Suomijos, prancūzai Patrick Lemaire ir Jennifer Massaro užėmė 3-ąją vietą. Finale taip pat šoko duetas iš Vokietijos ir dvi poros iš Italijos. Iš viso šiame čempionate dalyvavo 32 poros.

Šokėjus šį kartą vertino Italijos, Vengrijos, Slovėnijos, Vokietijos, Slovakijos, Ispanijos, PAR ir neutralus WDSF teisėjas. Taip pat kolegijoje dirbo vertintojas iš Lietuvos Remigijus Suslavičius.

Nuotrauka: IG Taneczni (ačiū!)