Šokėjai kviečiami studijuoti Klaipėdoje!

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakultetas šiemet tęsia ilgametes tradicijas sportinio šokio srityje ir kviečia šokėjus studijuoti pagal bakalauro studijų programą, kartu įgyjant pedagoginę kvalifikaciją.

Klaipėdos fakulteto dekanė Loreta Jonavičienė teigia, kad daugeliui fakulteto absolventų karjera susiklostė sėkmingai: “Tą sužinome, nes buvę studentai grįžta mūsų aplankyti. Grįžta ne tik iš Lietuvos, bet ir artimesnių ar tolimesnių užsienio šalių. Džiaugiamės, kad jų profesinio kelio pradžia tapome mes – LMTA Klaipėdos fakultetas.”

Ilgus metus šokėjų ugdymui Klaipėdoje vadovavusi prof. Ona Skaistutė Idzelevičienė taip pat pritaria dekanei, kad studijas Klaipėdoje baigė gausus būrys sėkmingų šokėjų, trenerių. Taip pat ji džiaugėsi, kad Klaipėdoje šokio studijos atgimsta: “Fakultete dirbantys kolegos, sakyčiau, išgyvena renesansą sportinio šokio srityje. Jie atnaujino programas ir laukia būsimų studentų.”

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakultete kviečiama studijuoti Šokio katedroje ir pasirinkti vieną iš sričių – sportinį, tautinį arba performatyvų šokį. Kartu galima rinktis gretutines pedagogikos studijas ir įgyti pedagogo kvalifikacinį laipsnį.

Klaipėdos fakulteto dėstytojų teigimu, šios studijos unikalios ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje, nes leidžia šokėjams ne tik studijuoti tai, kas tikrai artima jų širdžiai, stiprinti bazinius šokių įgūdžius, reikalingus šokėjo ar trenerio profesijai, bet kartu studentai įgyja aukštąjį išsilavinimą ir studijuoja reikalingus tarpdisciplininius dalykus.

Daugiau informacijos:

https://lmta.lt/lt/fakultetas/klaipedos-fakultetas/sokio-katedra-klaipedos-fakultetas/