Standartinių šokių Pasaulio taurės varžybos

Kinijos Čengdu mieste sekmadienį įvyko 2023 m. WDSF Pasaulio taurės varžybos, kuriose varžėsi standartinių šokių šokėjai. Lietuvai šiame turnyre atstovavo Laurynas Makarovas ir Kotryna Ambrazevičiūtė (Vilniaus “Juventos”).

L. Makarovas ir K. Ambrazevičiūtė Pasaulio taurėje užėmė 7-ąją vietą. Visuose ankstesniuose turuose lenkę 6-ąją vietą finale užėmusius Kinijos šokėjus Hangbo Wu ir Wanying Lu, lemiančiame pusfinalyje Laurynas ir Kotryna jiems nusileido vos keliais balais – mūsiškiai surinko 17, o finalui šį kartą reikėjo 23.

Pasaulio taurė iš Kinijos iškeliavo į Latviją. Turnyro nugalėtojais tapo šiai šaliai atstovaujantys Vadim Shurin ir Anastasia Meshkova. Sidabras atiteko dar vieniems mūsų kaimynams – šokėjams iš Lenkijos Bartlomiej Szkutnik ir Agatai Brychcy, bronzą išsivežė slovakai Dusan Grula ir Giada Cragnolini. Finale taip pat šoko Izraelio, Italijos ir Kinijos atstovai.

Iš viso šių metų Pasaulio taurės varžybose dalyvavo 22 poros iš tiek pat valstybių, o šokėjus vertino Lenkijos, Ekvadoro, Taivano, Kazachstano, Kinijos, Ispanijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Norvegijos ir Japonijos teisėjai.