WDSF reitingo turnyras Estijoje

Tartu mieste Estijoje vyko jau tradicinėmis tapusios WDSF pasaulio reitingo varžybos “Tartu Open 2023”. Šį kartą jose dalyvavo nedaug Lietuvos šokėjų, tačiau jaunimo ir jaunių II grupėse mūsiškiai šoko finaluose!

Orestas Preidys ir Katrina Motiejūnė (Panevėžio “Rumba”) užėmė 5-ąją vietą WDSF jaunimo amžiaus grupės standartinių šokių finale. Grupės pusfinalyje 10-11 – ąją vietas su Estijos šokėjais pasidalino Gvidas Čepaitis ir Armantė Žagelytė (Kauno “Rolo”). Grupėje iš viso dalyvavo 15 porų, o nugalėjo čia Kazachstano atstovai N. Lenkaitis ir T. Belenkaya.

Taip pat 5-ąją vietą finale užėmė Lotynų Amerikos šokius šokę jauniai II grupės sportininkai Ignas Ratkevičius ir Liveta Spaustinaitytė (Šiaulių “Šypsena”). Šioje grupėje startavo 19 porų, o geriausiais buvo pripažinti Estijos šokėjai M. Makarov ir R. Peik.

Jaunių II standartinių šokių varžybose I. Ratkevičius ir L. Spaustinaitytė užėmė 8-ąją vietą. Grupės pusfinalyje taip pat šoko ir 10-ieji varžybas baigė Benas Norkus ir Amadėja Kurtkutė (Šiaulių “Šypsena”). Standartinių šokių varžybose dalyvavo 20 duetų, o nugalėtojais ir vėl tapo M. Makarov ir R. Peik.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių varžybose Lietuvos poros šoko pusfinalyje. G. Čepaitis ir A. Žagelytė užėmė 10-ąją vietą, o jauniai I. Ratkevičius ir L. Spaustinaitytė – 11-12 – ąją. Tarp 15 grupėje besivaržiusių porų nugalėjo taip pat nugalėjo N. Lenkaitis ir T. Belenkaya.

Varžybose Estijoje teisėjavo mūsų šalies vertintojai Remigijus Suslavičius ir Neringa Untulienė.

Nuotrauka: http://www.KirklysEvent.com (ačiū! Visos nuotraukos iš Tartu!)