Hiphopo ir Litefeet žvaigždės Lietuvoje!

Šių metų gruodžio 10 d. LSŠF ir LSŠF Hiphopo lyga Vilniuje surengė meistriškumo stovyklą hiphopo šokėjams ir treneriams.

Stovykloje seminarus vedė Litefeet pradininkas iš Jungtinės Karalystės Kieran Warner ir hiphopo žvaigždė iš Portugalijos Marcio Ratinho.

“Mes patys negalime patikėti, kad turėjome galimybę dirbti su tokio lygio šokėjais ir treneriais.” – džiaugėsi LSŠF Hiphopo lygos atstovas Dainius Žebrauskas – Skruzdėliukas. “Labai norime padėkoti už tokią galimybę LSŠF! Taip pat labai noriu padėkoti Kieran ir Marcio, visiems dalyvavusiems šokėjams ir mūsų treneriams! Žinoma, padėkos ir Edgarui Kerpei už pagalbą organizuojant! Manau, kad tokie mokymai – didelis žingsnis į priekį, nes šios informacijos mes turėjome nuotrupas, o dabar ji pateikta mums sistemingai. Gavome tai, apie ką svajojome, ir dar daugiau!” – entuziazmo neslėpė D. Žebrauskas.

Stovykloje dalyvavę Lietuvos hiphopo treneriai taip pat džiaugėsi renginiu: “Puikūs seminarai! Daug idėjų, daug minčių, daug įkvėpimo! Teorinė dalis yra labai svarbi visiems treneriams, kadangi duoda įrankius, su kuriais gali dirbti, tobulėti, treniruotis pats – kaip šokėjas, kaip treneris ir produktyviau ugdyti vaikus dar ilgą laiką po seminaro. Praktinės dalies metu lektoriai labai gerai priminė, kaip nepamiršti pagrindų ir jais varijuoti. Kaip apjungti savitumą, originalumą su hiphopo šokio baziniais judesiais. Susistemintos žinios leidžia geriau susidėlioti savo treniravimo sistemą ir tikslingiau pasiekti tikslus! Jeigu norime plėtoti kultūrą, turime ją gerai suprasti ir viskas turi prasidėti nuo trenerių!”

Stovykloje dalyvavo per 50 Lietuvos hiphopo šokėjų ir 20 trenerių. “Lietuvos hiphopo šokėjams prisijungus prie Lietuvos sportinių šokių federacijos, mes jaučiame pareigą ne tik rengti nacionalinius čempionatus, varžybas, bet ir padėti tobulėti, gauti pačią naujausią informaciją. Šį kartą tikrai pavyko ir esame tikri, kad tokia kryptimi dirbsime ir ateinančiais metais.” – kalbėjo LSŠF Hiphopo lygos kuratorius, LSŠF pirmasis viceprezidentas Virginijus Visockas.

Nors šventinis laikotarpis hiphopo šokėjams bus kiek laisvesnis, tačiau LSŠF standartinių, Lotynų Amerikos šokių ir breiko šokėjai savo stovyklas dar turės pačioje metų pabaigoje – tarp Kalėdų ir Naujųjų metų – jie rinksis Ukmergėje ir Vilniuje.