T. ir N. Rimkai laimėjo senjorų Europos čempionato auksą!

Ispanijai priklausančios Maljorkos salos Kalvijos mieste prasidėjusiame “Maljorkos sportinių šokių festivalyje” penktadienį buvo surengtas šių metų Europos čempionatas senjorų II amžiaus grupės sportininkams, šokantiems standartinius šokius. Toks čempionatas šiai amžiaus grupei buvo organizuojamas pirmą kartą – anksčiau senjorams vykdavo tik pasaulio čempionatai.

Naujaisiais Europos čempionais senjorų II amžiaus grupėje tapo Lietuvos šokėjai Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė-Rimkienė (Kauno “Kaspinas”). Visi mūsų poros šokiai finale buvo įvertinti pirmosiomis vietomis.

Po varžybų T. ir N. Rimkai tvirtino, kad jaučiasi laimingi ir pakylėti, negana to – sportininkai ir patys liko patenkinti savo pasirodymu. “Sunkiausia šiose varžybose buvo sulaukti starto, tad pirmi turai buvo gana nervingi, o finale jau mėgavomės akimirka, nes nieko nebepakeisi, ir sušokom taip, kaip jautėm geriausiai.” – įspūdžiais dalinosi N. Surblytė-Rimkienė.

Europos vicečempionų titulas atiteko Latvijos šokėjams Gačiui ir Julijai Simsonams, bronza liko Ispanijoje – ja pasipuošė Vicente Munar Vidal ir Rosa Maria Garcia Perello. Kitas vietas finale iškovojo F. Argenziano ir G. Auletta iš Italijos, V. Bilancioni ir S. Badiali taip pat iš Italijos, R. Krikilion ir N. Shepens iš Belgijos.

Iš viso šiame atvirame čempionate dalyvavo 25 poros iš 9 valstybių. Šokėjus vertino teisėjai iš Kroatijos, Nyderlandų, Lenkijos, Ispanijos, Italijos, Kipro, Austrijos ir Rumunijos.