WDSF ir DSE reitingų varžybos Šiauliuose “Sun City Cup 2021” sulaukė ir dalyvių, ir žiūrovų pagyrų

Iš visų Europos kraštų sugrįžkime į Lietuvą – čia abi praėjusio savaitgalio dienas vyko niekuo turnyrams kitose šalyse nenusileidžiantis, o dažną ir pranokstantis renginys “Sun City Cup 2021”. Tie dalyviai, tiek žiūrovai liko patenkinti puikia organizacija, pastabų neturėjo ir WDSF bei DSE varžybų vyriausieji vertintojai.

Norime pasidžiaugti ir dar kartą pasveikinti mūsų šalies šokėjus, sudalyvavusius WDSF ir DSE reitingų turnyruose.

WDSF Jaunimo standartinių šokių grupėje geriausiai sekėsi Justui Gedgaudui ir Viktorijai Petrenko (Kauno “Sūkurys”) – šokėjai tapo grupės nugalėtojais. Trečioji vieta šioje grupėje atitieko Kiprui Jasiukaičiui ir Ievai Gecevičiūtei (Vilniaus “DaVi” – Kauno Editos Daniūtės šokių studija). Finale taip pat šoko ir ketvirtąją vietą užėmė Pijus Palskys ir Ugnė Makarskaitė (Panevėžio “Rumba” – Kauno “Sūkurys), o penktąją – Kristijonas Jankūnas ir Valerija Glušenkova (Vilniaus “Spindulys”).

Standartinių šokių grupės pusfinalyje 7 – 9-ąją vietas atitinkamai pasidalino: Saulenis Česnauskas ir Eigintė Česnauskaitė (7 v.; Kauno “Sūkurys), Joris Apvinis ir Liepa Rudnickaitė (8 v., Panevėžio “Amber dance”), Kajus Brazdeikis ir Aurėja Blinstrubytė (9 v., Klaipėdos “Žingsnis”).

WDSF Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupės finale šoko Rokas Malinauskas ir Adrija Drevininkaitė (Kauno “BaDa studio”) – jie užėmė ketvirtąją vietą.

Lotynų Amerikos šokių programos pusfinalio vietos atiteko šiems mūsų šalies šokėjams: S. Česnauskui ir E. Česnauskaitei – 7 v., Aivarui Kuogai ir Elizai Abdellaoui (Kauno “Sūkurys”) – 8 v., J. Apviniui ir L. Rudnickaitei – 10 v., P. Palskiui ir U. Makarskaitei – 11 v., Karoliui Kalinauskui ir Ugnei Glebauskaitei (Kauno “Toro”) – 12 v.

DSE reitingo grupėse Lietuvos šokėjai šoko Jaunučių, Jaunių I ir Jaunių II amžiaus grupių, tiek standartinių, tiek Lotynų Amerikos šokių finaluose.

Jaunių II grupėje abejose programose pirmąsias vietas užėmė Kipras Kūra ir Elzė Gintvilė Valiūnaitė (Klaipėdos “Žingsnis” – Vilniaus “Ratuto”). Antrąją vietą užėmė Raigardas Gedvilas ir Patricija Vičiūtė (Vilniaus “MJ sportinių šokių akademija), trečiąją – Gustas Beinoras ir Vėja Beniušytė (Šiaulių “Šypsena”), ketvirtąją – Maksim Sidelskij ir Gabrielė Grušaitė (Vilniaus “MJ sportinių šokių akademija”), penktąją – Julius Išganaitis ir Guostė Grikštaitė (Kauno Editos Daniūtės šokių studija), šeštąją – Neidas Lenkaitis ir Izabelė Žymančiūtė (Kauno “Kaspinas”).

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių programos finale šoko taip pat tik Lietuvos sportininkai. Pirmoji vieta iškovota K. Kūros ir E. G. Valiūnaitės, antroji atiteko Nojui Mažūnavičiui ir Agitai Banytei (Vilniaus “Spindulys”), trečioji – Kristupui Mlinskui ir Emilijai Ulčinaitei (Klaipėdos “Žingsnis”), ketvirtoji – Povilui Dovydaičiui ir Melani Bartosevič (Vilniaus “MJ sportinių šokių akademija”), penktoji – G. Beinorui ir V. Beniušytei, šeštoji – M. Sidelskij ir G. Grušaitei.

Jaunių I amžiaus grupės finaluose Lietuvai atstovavo Radvilas Sakalauskas Ema Kniubaitė (Vilniaus “Ratuto” – Kauno “Kaspinas”), kurie užėmė antrąją vietą standartinių šokių programoje; tos pačios programos ketvirtoji vieta atiteko Mykolui Intai ir Faustai Rupšytei (Klaipėdos “Žuvėdra”), penktoji – Laurynui Žaliukui ir Smiltei Barysaitei (Vilniaus “DaVi” – Kauno “Tvistas”).

Lotynų Amerikos šokių grupės finale šoko net aštuonios poros. Antroji vieta ir vėl atiteko R. Sakalauskui ir E. Kniubaitei, šeštoji – Augustui Varkaliui ir Ugnei Matukevičiūtei (Vilniaus “AJ dance”), septintoji – M. Intai ir F. Rupšytei, aštuntoji – Maksimui Korvel ir Gertei Pabrėžaitei (Vilniaus “MJ sportinių šokių akademija”).

Jaunučių standartinių šokių grupėje vietos Šiauliuose pasiskirstė atitinkamai: Marius Didikas ir Elvita Remeikaitė (Kauno “Duetas” – Kauno “Flamenko) – 1 v., Nojus Vaškys ir Auksė Stuopelytė (Klaipėdos “Žingsnis”) – 2 v., Dovydas Labutis ir Smiltė Žilinskė (Kauno “Duetas” – Kauno “Sūkurys”) – 3 v., Kristupas Sodys ir Jogailė Riklevičiūtė (Klaipėdos “Žingsnis” – 4 v., Arianas Eismontas ir Emilija Chmeliova (Klaipėdos “Tendance”) – 5 v., Kristian Morar Urbonas ir Kotryna Bernotaitė (Klaipėdos “Žuvėdra”) – 6 v.

Jaunučių Lotynų Amerikos šokių grupėje vietos finale pasiskirstė taip: N. Vaškys ir A. Stuopelytė – 1 v., D. Labutis ir S. Žilinskė – 2 v., A. Eismontas ir E. Chmeliova – 3 v., M. Didikas ir E. Remeikaitė – 4 v., K. Morar Urbonas – K. Bernotaitė – 5 v., K. Sodys ir J. Riklevičiūtė – 6 v.

Sveikiname visus Lietuvos šokėjus – dalyvavusius varžybų “Sun City Cup 2021” finaluose, pusfinaliuose ar tiesiog gerai atlikusius savo pasirodymus! Sveikiname organizatorius – Šiaulių klubą “Šypsena” su puikiai surengtomis varžybomis!

Už nuotrauką dėkojame www.GoodDance.eu – visos varžybų nuotraukos!