WDSF reitingo varžybos Armėnijos sostinėje

Paskutiniosios 2021-ųjų metų WDSF reitingo varžybos vyko praėjusį savaitgalį. Vienas iš turnyrų buvo organizuotas Armėnijos sostinėje Jerevane ir mūsų šalies sportininkai ten puikiai pasirodė.

Dvi pirmąsias vietas Jerevane iškovojo Kipras Kūra ir Elzė Gintvilė Valiūnaitė (Klaipėdos “Žingsnis” – Vilniaus “Ratuto”). Duetas neturėjo sau lygių nei standartinių, nei Lotynų Amerikos šokių programose (WDSF Jaunių II amžiaus grupėse).

Šios grupės standartinių šokių programos sidabro ir bronzos medaliai atiteko Rusijos ir Armėnijos duetams, o Lotynų Amerikos šokių programos – taip pat šokėjams iš Armėnijos ir Rusijos.

WDSF Lotynų Amerikos šokių suaugusiųjų ir jaunimo grupėse varžėsi Nojus Kšanas ir Beatričė Rupšlaukytė (Klaipėdos “Žingsnis”). Jaunimo grupėje duetas pateko į finalą ir užėmė 5-ąją vietą, o suaugusiųjų grupėje šoko pusfinalyje ir galutinėje įskaitoje užėmė 7-ąją vietą.

Jaunimo ir suaugusiųjų grupių medalininkais Jerevane tapo Armėnijos ir Rusijos duetai.

Teisėjų kolegijoje, kurią sudarė specialistai iš Baltarusijos, Latvijos, Rusijos, Sakartvelo, Lenkijos ir Armėnijos, dirbo Lietuvos vertintojas Martynas Kūra.