V. Lacitis ir V. Golodneva iškovojo pasaulio profesionalų čempionato medalį!

Daug titulų ir apdovanojimų per visą savo karjerą tiek anksčiau, tiek kartu laimėję Lietuvos sportinių šokių federacijos Profesionalų lygos šokėjai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva šeštadienio vakarą kolekciją papildė savo pirmuoju bendru pasaulio čempionato medaliu. Mūsų šokėjai šį kartą iškovojo bronzą 2021 m. WDSF profesionalų standartinių šokių pasaulio čempionate.

Dubajuje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, vykusiame planetos čempionate varžybas pradėjo 27 profesionalų šokėjų poros. V. Lacitis ir V. Golodneva be didesnio vargo aplenkė visus varžovus ir pateko į finalą.

Dar ankstesniuose turuose išryškėjo, kad dėl medalių kovos trys poros: gana stipriai į priekį išsiveržę Dmitrijus Žarkovas ir Olga Kulikova (Rusijos SŠARF), Lietuvos šokėjai bei Moldovai atstovaujantys ir pirmą kartą po 2019 m. startavę Nikolajus Darinas ir Natalija Seredina.

Ketvirtfinalyje V. Lacitis ir V. Golodneva surinko 184,800 balo, o N. Darinas ir N. Seredina – 183,900. Pusfinalyje abi poros buvo įvertintos vienodu balų skaičiumi – 185,100. O štai finale labai netikėtai Moldovos šokėjai išsiveržė į priekį – su 186,000 balo jie tapo planetos vicečempionais. Lietuvos šokėjai finale surinko 185,700 balo ir puošėsi bronza.

Pasaulio čempionais tapo D. Žarkovas ir O. Kulikova, surinkę 195,100 balo.

Šiame profesionalų standartinių šokių čempionate teisėjavo vertintojai iš Norvegijos, Prancūzijos, Nyderlandų, Rusijos, Moldovos, Danijos, Vokietijos, Rumunijos, Bulgarijos ir Italijos.