WDSF reitingo varžybos Dubajuje

Egzotiškame Dubajaus mieste praėjusį savaitgalį vyko ne tik pasaulio čempionatas, bet ir WDSF reitingo varžybos daugelio amžiaus grupių šokėjams, kuriose dalyvavo Lietuvos sportininkai. Gerus rezultatus pasiekė mūsų tiek Lotynų Amerikos, tiek standartinių šokių atlikėjai.

WDSF International Open Lotynų Amerikos šokių programoje Matas Lukašovas ir Rugilė Monginaitė (Kauno “Santaka”) užėmė 7-ąją vietą. Iki finalo jiems pritrūko vos 7 teisėjų vertinimo taškų, o pagal ketvirtfinalio rezultatus šokėjai buvo tarp 6 geriausių šios grupės duetų.

Grupės medaliai atiteko Š. G. Šmitui ir J. Salikovai iš Prancūzijos, E. ir D. Petrovams, atstovaujantiems Rusijos sportinių šokių ir akrobatinio rokenrolo federacijai, bei tos pačios federacijos šokėjams I. Korotčenko ir J. Skorovarovai. Iš viso grupėje varžėsi 33 poros.

WDSF International Open standartinių šokių programos pusfinalyje 9-10 – ąją vietas su duetu iš Rusijos pasidalino Karolis Burneikis ir Diana Epeykina (Kauno “Tvistas”). Iki finalo jiems taip pat pritrūko vos 7 teisėjų vertinimo taškų ir taip pat pagal ketvirtfinalio rezultatus šokėjai buvo tarp 6 geriausių šios grupės duetų.

Simas Seikauskas ir Liucija Norušaitė (Panevėžio “Rumba” – Kauno “Sūkurys”) standartinių šokių programoje liko per plauką nuo pusfinalio. Galutinėje įskaitoje jie užėmė 13-ąją vietą.

Standartinių šokių grupės medaliai atiteko J. Nikitinui ir A. Miliutinai (Rusijos SŠARF), D. Kolobovui ir S. Bušk (Danija), I. Kruglovui ir J. Kazmirčiuk (Rusijos SŠARF). Iš viso grupėje varžėsi 34 poros.

Šokėjus Dubajuje vertino Prancūzijos, Nyderlandų, Danijos, Rumunijos, Bulgarijos, Italijos, Norvegijos, Ukrainos, Rusijos, Lesoto, Moldovos, Vokietijos, Izraelio, Kazachstano, JAV vertintojai. Teisėjų kolegijose dirbo ir Lietuvos vertintojai Lina Chatkevičiūtė – Vėželienė ir Donatas Vėželis.