WDSF reitingo varžybos Graikijoje

Graikijos Tesalijos regiono Larisos mieste šeštadienį ir sekmadienį vyko WDSF reitingo varžybos “Larissa Dance Open 2022”. Iš Lietuvos į šias varžybas vyko dvi poros ir abi grįžta su aukso medaliais!

WDSF jaunimo standartinių šokių programos nugalėtojais tapo Saulenis Česnauskas ir Eiginė Česnauskaitė (Kauno “Sūkurys). Mūsų šokėjai šioje programoje lengvai nugalėjo devynias kitas poras iš Bulgarijos, Izraelio, Graikijos ir Turkijos.

Duetas taip pat startavo suaugusiųjų amžiaus grupės pasaulio reitingo varžybose, kur galutinėje įskaitoje užėmė ketvirtąją vietą. Įdomu, kad suaugusiųjų varžybų finale jiems geriausiai sekėsi atlikti kvikstepą (įvertintas trečiąja vieta), o štai jaunimo grupėje kvikstepas tarp visų pirmų vietų buvo įvertintas antrąja.

WDSF jaunių II amžiaus grupės Lotynų Amerikos šokių programos laimėtojai Graikijoje – Vakaris Bilčius ir Melani Bartosevič (Vilniaus “MJ sportinių šokių akademija”). Po pusfinalio ir finalo (dalyvavo 8 poros) V. Bilčius ir M. Bartosevič tapo absoliučiai geriausiais – jiems nerilygo Kipro, Bulgarijos, Graikijos, Turkijos, Izraelio šokėjai.

Lotynų Amerikos šokių jaunimo amžiaus grupės finale taip pat šoko S. Česnauskas ir E. Česnauskaitė, kurie tarp 14 startavusių duetų užėmė penktąją vietą finale.

Varžybose Graikijoje šokėjus vertino ir Lietuvos teisėjas Remigijus Suslavičius.