Europos Lotynų Amerikos šokių taurės varžybos

Praėjusį savaitgalį Bukarešte įvyko 2022 m. Europos Lotynų Amerikos šokių taurės varžybos. Lietuvai šiame turnyre atstovavo Mattia Gagnone ir Justina Jurkoit (Vilniaus “Ratuto”).

Mūsų sportininkai M. Gagnone ir J. Jurkoit galutinėje varžybų įskaitoje užėmė 16-ąją vietą. Lengvai įveikę pirmojo turo barjerą, ketvirtfinalyje šokėjai geriausiai atliko čia čia čia ir pasodoblį.

Taurės laimėtojais tapo daug titulų šiame sezone jau iškovojęs duetas iš Čekijos George Eduard Sutu ir Tereza Kucerova. Antroji vieta atiteko rumunams Cristian Alexandru Mihai ir Georgiana Barbu, trečiąją vietą iškovojo Daniel Dingis ir Alessia Allegra Gigli iš Vokietijos. Finale taip pat šoko Vengrijos, Italijos ir Slovėnijos poros.

Iš viso turnyre varžėsi 25 duetai iš tiek pat valstybių. Teisėjų kolegijoje dirbo Vokietijos, Čekijos, Bosnijos ir Hercogovinos, Estijos, Graikijos, Ukrainos, Rumunijos, Italijos, Prancūzijos vertintojai – Lietuvos teisėjo kolegijoje šį kartą nebuvo.

Nuotrauka: Dance-Mag (ačiū!)