Auksas ir sidabras iškovoti WDSF varžybose Bulgarijoje

Bulgarijos Plovdivo mieste savaitgalį įvyko WDSF pasaulio reitingo varžybos. Jose Lietuvos šokėjai iškovojo ir auksą, ir sidabrą.

Aukso medaliai atiteko Aurimui Meškai ir Ainei Rutkauskaitei (Kauno Editos Daniūtės šokių studija ir “Sūkurys”), besivaržiusiems jaunimo standartinių šokių kategorijoje. Finale mūsų duetas įveikė Bulgarijos, Rumunijos, Moldovos ir Kipro šokėjus. Iš viso grupėje startavo 20 porų.

Sidabrą suaugusiųjų standartinių šokių grupėje laimėjo Karolis Burneikis ir Diana Jepeikina (Kauno “Tvistas”). Lietuvos duetas nusileido tik Lenkijos šokėjams D. Myckai ir M. Freibergai, o finale aplenkė Bulgarijos, Vokietijos, Izraelio ir Italijos sportininkus. Iš viso grupėje startavo 17 porų.

A. Meška ir A. Rutkauskaitė taip pat dalyvavo WDSF jaunimo Lotynų Amerikos šokių varžybose ir liko itin arti finalo – užėmė 7-ąją vietą tarp 20 duetų. Šios grupės medalius išsidalino Bulgarijos, Moldovos ir Rumunijos sportininkai.