Pasaulio reitingas: atnaujinamas skaičiavimas, įtraukiamos naujos grupės, licencijų pratęsimas iki rugsėjo 14 d.

Pasaulio sportinių šokių federacija (WDSF) informuoja, kad nuo 2021 m. rugsėjo 1 d. atnaujinamas ir pradedamas vėl skaičiuoti dar 2020 m. kovo mėnesį “užšaldytas” WDSF pasaulio reitingas visoms grupėms.

Negana to, pasaulio reitingas bus pradedamas skaičiuoti ir naujoms grupėms. Nuo šiol dėl pasaulio reitingo taškų galės varžytis jaunimas 10 šokių programoje, o taip pat – jauniai II standartinių, Lotynų Amerikos ir 10 šokių programose. Šioms grupėms taškai bus skaičiuojami pagal ketverių varžybų geriausius rezultatus per pastaruosius dvylika mėnesių.

WDSF viceprezidentas sportui Nenadas Jeftičius taip pat kreipiasi į visus sportininkus, primindamas, kad galbūt ne visi sportininkai gali rasti save atnaujintame pasaulio reitinge. Tokiu atveju, prašoma kreiptis į nacionalinės duomenų bazės administratorių (Lietuvoje – Sergejus Makarovas), bet ne į WDSF.

Taip galėjo atsitikti, nes, nevykstant varžyboms, šie sportininkai neatnaujino savo WDSF kortelių galiojimo. Iki rugsėjo 14 d. WDSF suteikia galimybę visiems sportininkams atnaujinti savo WDSF kortelių galiojimą ir tokiu būdu išsaugoti savo pasaulio reitingo taškus, surinktus iki karantino periodo. Galutinis atnaujintas pasaulio reitingas bus skelbiamas rugsėjo 15 d.

Varžybų, vykusių nuo 2020 m. balandžio mėnesio iki 2021 m. rugpjūčio 31 d. rezultatai, skaičiuojant atnaujintą reitingą, nebus įtraukiami, nes daugelis porų neturėjo galimybės jose dalyvauti. Jeigu WDSF kortelės nebus atnaujintos iki rugsėjo 14 d. (23.59 val.), tuomet iki karantino periodo įgyti pasaulio reitingo taškai bus anuliuojami.