DSE reitingo varžybos Vroclave

Balandžio 15 d. Lenkijoje vyko ne tik WDSF, bet ir DSE reitingo varžybos jaunių amžiaus grupės šokėjams, kuriose mūsiškiai vėl džiugino rezultatais!

Šiose varžybose puikiai sekėsi Nojui Vaškiui ir Auksei Stuopelytei (Klaipėdos “Žingsnis”). Pora tapo nugalėtojais jaunių I amžiaus grupės tiek standartinių, tiek Lotynų Amerikos šokių varžybose, kiekviename finale laimėjusi po keturis šokius. Šios grupės pusfinaliuose tik per žingsnį (per du teisėjų vertinimo taškus) nuo finalo liko ir 7-ąsias vietas abejose programose užėmė Dovydas Labutis ir Miglė Pravilonytė (Kauno “Duetas” ir Vilniaus “Ratuto”). Jaunių I standartinių šokių varžybose iš viso dalyvavo 18 porų, o Lotynų Amerikos šokių – 20.

Jaunių II amžiaus grupės standartinių šokių varžybose 2-ąją vietą Lenkijoje užėmė Matas Puplevičius ir Gabija Vilčiauskaitė (Kauno “Dance Innovation Team”), kuriems tik sėkmės pritrūko iki aukščiausio pakylos laiptelio, nes su duetu iš Rumunijos M. Puplevičius ir G. Vilčiauskaitė finale surinko vienodą balų skaičių, nugalėję tango bei kvikstepą.

5-oji vieta šiame finale atiteko stabiliai visus šokius atlikusiems Jonui Vilčiauskui ir Danielei Vilčiauskaitei (Šiaulių “Šypsena”). Iš viso varžybose dalyvavo 16 duetų. Jaunių II amžiaus grupės Lotynų Amerikos šokių varžybų finale J. Vilčiauskas ir D. Vilčiauskaitė užėmė 6-ąją vietą tarp 19 startavusių porų, taip pat vos neišplėšę aukštesnės pozicijos iš Rumunijos dueto.

Varžybose teisėjavo Lietuvos vertintoja Neringa Untulienė kartu su specialistais iš Italijos, Slovakijos, Čekijos, Nyderlandų ir Lenkijos.