Europos čempionatas senjorai III grupės šokėjams

Lenkijos Ostrudos mieste šeštadienį įvyko WDSF standartinių šokių Europos čempionatas, kuriame varžėsi senjorai III amžiaus grupės sportininkai. Tarp 53 porų iš 14 valstybių startavo ir trys duetai iš Lietuvos.

Geriausiai tarp mūsiškių sekėsi Artūrui Grebliauskui ir Beatai Grebliauskienei (Kauno “Sūkurys”). Sušokę čempionato ketvirtfinalyje, galutinėje įskaitoje jie užėmė 21-ąją vietą.

Tuo tarpu Jurijui ir Liudmilai Taurinskams (Vilniaus “Spindulys”) bei Raimundui ir Audronei Mickūnams (Vilniaus “Ratuto”) šį kartą nepasisekė įveikti pirmojo turo barjero ir poros atitinkamai užėmė 41-ąją bei 49-53 – ąją vietas.

Grupės, kurioje varžosi 50 – 65 metų amžiaus sportininkai, Europos čempionais Lenkijoje tapo šokėjai iš Anglijos Slawek Lukawczyk ir Janine Nicole Desai, kuriems auksą nulėmė laimėti svinginiai šokiai. Antrojoje vietoje buvo Italijos sportininkai Vittorio Bramati ir Silvia Martorelli, kurie laimėjo tango ir kvikstepą. Dar vienas Italijos duetas – Fiorenzo Fortin ir Marianna Voltan – užėmė trečiąją vietą. Kitas vietas finale atitinkamai pasidalino Vokietijos, Italijos ir Lenkijos poros.

Šiame Europos čempionate teisėjavo vertintojai iš Belgijos, Kroatijos, Latvijos, Austrijos, Bulgarijos, Slovakijos, Nyderlandų, Italijos, Lenkijos.