Europos U21 čempionatas Slovakijoje

Rugsėjo 2 d. Šamorino miestelyje, netoli Bratislavos, įvyko šių metų WDSF jaunimo iki 21 m. amžiaus 10 šokių disciplinos Europos čempionatas. Lietuvai jame atstovavo trys poros – nacionalinio čempionato medalininkai.

Visi trys mūsų duetai šoko ketvirtfinalyje, tačiau į čempionato pusfinalį patekti nepavyko.

Kristupas Mlinskas ir Liepa Rudnickaitė (Klaipėdos “Žingsnis” ir Kauno “Sūkurys”) užėmė 14-ąją vietą, Kipras Burneikis ir Patricija Kairytė (Kauno “Tvistas”) – 19/20-ąją, Arnas Endriulaitis ir Anastasija Pavšukova (Kauno “Kaspinas”) – 23-ąją.

Beje, K. Mlinskui ir L. Rudnickaitei iki pusfinalio pritrūko tik dviejų teisėjų vertinimo balų: jie surinko 42, o pusfinaliui šį kartą reikėjo 44. Kristupo ir Liepos bei Kipro ir Patricijos tiek standartiniai, tiek Lotynų Amerikos šokiai čempionate buvo įvertinti panašiai, o Arnas ir Anastasija aukštesnius vertinimus gavo už standarto programą.

Europos čempionais Slovakijoje tapo sezone lyderiaujantys Yaroslav Kiselev ir Sofia Filipchuk, kurie šiuo metu atstovauja Armėnijai. Moldavai Dumitru Sardari ir Melissa Wederkinck buvo antri, o rumunai Stefan Alexandru Padurariu ir Malina Elena Constandache – treti. Finale taip pat šoko sportininkai iš Čekijos, Slovakijos ir Bulgarijos.

Iš viso varžybose dalyvavo 43 poros, o juos vertino Moldovos, Izraelio, Čekijos, Italijos, Slovėnijos, Slovakijos, Lenkijos ir Austrijos teisėjai. Vertintojų komisijoje dirbo ir Remigijus Suslavičius iš Lietuvos.