Evaldas ir Ieva Sodeikos nugalėjo jubiliejinėse varžybose Tailande

Minėdama savo veiklos 30-metį, Tailando sportinių šokių federacija pakvietė pasaulio sportininkus į WDSF International Open kategorijos standartinių ir Lotynų Amerikos šokių varžybas. Šios šalies sostinėje Bankoke startavo ir mūsų šokėjai Evaldas Sodeika ir Ieva Sodeikienė (Kauno “Kaspinas”).

Surinkę absoliučiai visas pirmąsias vietas, E. ir I. Sodeikos tapo turnyro nugalėtojais. Nei vienas teisėjas, nei už vieną šokį Lietuvos sportininkams neskyrė žemesnės vietos, kaip pirmoji.

Antroji vieta Bankoke atiteko Vokietijos atstovams Tomui ir Violetai Fainšil, o trečioji – Latvijai atstovaujantiems Davidui Dudai ir Betijai Kaire. Finale taip pat šoko dar viena pora iš Vokietijos, taip pat – Honkongo ir Tailando sportininkai. Iš viso varžybose startavo 36 duetai.

Tarptautinėje vertintojų kolegijoje, kurią sudarė specialistai iš Austrijos, Slovėnijos, Vokietijos, Belgijos, Danijos, Vengrijos, Italijos, Izraelio, Honkongo, Taivano, dirbo ir teisėjas iš Lietuvos V. Visockas.

Lietuvos sportinių šokių federacijos pirmasis viceprezidentas Virginijus Visockas mūsų šalies šokėjų vardu taip pat sveikino ir Tailando federaciją su veiklos jubiliejumi.

“Manau, kad toks ilgas organizacijos gyvavimo laikas yra puiki galimybė atsigręžti atgal ir pasidžiaugti nuveiktais darbais! Be abejo – tai ir puiki proga pažvelgti į ateitį, įgyvendinti naujas idėjas.” – sveikindamas Tailando šokėjus Bankoke, teigė Virginijus Visockas.