Jaunių šokėjų pergalės Lenkijoje

Lenkijos Lodzės mieste įvykusiose WDSF pasaulio reitingo varžybose puikiai pasirodė mūsų šalies jauniai II amžiaus grupės sportininkai.

WDSF jaunių II standartinių šokių programos varžybas Lodzėje laimėjo Gustas Beinoras ir Vėja Beniušytė (Šiaulių “Šypsena”). Pergalę mūsų duetas išplėšė po atkaklios kovos su parketo šeimininkais – Lenkijos šokėjais T. Olejarz ir W. Kurda.

5-ąją vietą šioje grupėje iškovojo Radvilas Sakalauskas ir Ema Kniubaitė (Vilniaus “Ratuto” ir Kauno “Kaspinas”), nors poros Vienos valsas ir kvikstepas buvo įvertinti trečiomis vietomis. Iš viso varžybose dalyvavo 12 porų.

WDSF jaunių II Lotynų Amerikos šokių programoje G. Beinoras ir V. Beniušytė užėmė 2-ąją vietą, o R. Sakalauskas ir E. Kniubaitė – 4-ąją. Gustui ir Vėjai geriausiai sekėsi atlikti rumbą, pasodoblį ir džaivą (antrosios vietos), o Radvilui ir Emai – sambą (antroji vieta). Varžybose startavo 15 duetų.

Turnyre Lenkijoje taip pat dirbo Lietuvos teisėja Neringa Untulienė.