Ispanijoje – ir auksas, ir bronza!

Kambrilyje pasibaigęs sportinių šokių turnyras buvo sėkmingas dar dviems mūsų poroms: aukso medalius parveža jauniai, o bronzos – jaunimas.

Jaunių I amžiaus grupės WDSF pasaulio reitingo varžybose Ispanijoje triumfavo Domas Lavinskas ir Kamila Daniškevičiūtė (Vilniaus “Šokio technikos akademija”).

Šokėjai tapo nugalėtojais tiek standartinių, tiek Lotynų Amerikos šokių varžybose. Pastarojoje programoje visi D. Lavinsko ir K. Daniškevičiūtės šokiai buvo įvertinti pirmosiomis vietomis, o standartinėje programoje teko šiek tiek pakovoti, bet laimėti tango, Vienos valsas ir kvikstepas garantavo pergalę.

Jaunimo amžiaus grupės standartinių šokių WDSF pasaulio reitingo varžybose bronzą iškovojo Kristupas Mlinskas ir Liepa Rudnickaitė (Klaipėdos “DS dance” ir Kauno “Sūkurys”). Finale visi penki poros šokiai buvo įvertinti trečiosiomis vietomis.

Bene vieni ištvermingiausių mūsų sportininkų K. Mlinskas ir L. Rudnickaitė Ispanijoje taip pat dalyvavo jaunimo iki 21 m. amžiaus Lotynų Amerikos šokių pasaulio reitingo varžybose ir čia taip pat buvo apdovanoti bronza. Šiame finale apdovanojimą jiems lėmė gerai atlikti samba, rumba ir pasodoblis.

Jaunių I varžybų programose atitinkamai startavo 10 ir 7 poros, jaunimo – 17 porų, o jaunimo iki 21 m. – 13 porų.

Tarptautinėse vertintojų kolegijose Ispanijoje dirbo teisėja iš Lietuvos Eglė Visockaitė Damaševičienė.