Jau galima įsigyti žiūrovų bilietus į standartinių šokių Europos čempionatą!

2023 m. gruodžio 2 d. (šeštadienį) Vilniaus “Avia Solutions Group” arenoje vyks šių metų standartinių šokių Europos čempionatas. Žiūrovų bilietais prekiauja www.Bilietai.lt

Bilietus į renginį nuo 10.30 val. (rytinei ir dieninei daliai) galima įsigyti čia:

https://www.bilietai.lt/eng/tickets/sportas/2023-m-standartiniu-sokiu-europos-cempionatas–rytinis-laikas-408260/

Bilietus į renginį nuo 19.00 val. (vakarinei daliai) galima įsigyti čia:

https://www.bilietai.lt/eng/tickets/sportas/2023-m-standartiniu-sokiu-europos-cempionatas–vakarinis-laikas-410525/

#EuropeanChampionshiop #WDSFEuropeanChamp #WeAreDanceSport

********************************************************************************

Šių metų standartinių šokių Europos čempionatas vyks Lietuvoje! 2023 m. gruodžio 2 d. (šeštadienį) AVIA SOLUTIONS GROUP arenoje ir vėl išvysime geriausius žemyno šokėjus! Po dvi stipriausias kiekvienos Europos šalies poras atvyks į Vilnių varžytis dėl čempionato apdovanojimų! Tarp geriausiųjų – ir Lietuvos šokėjai: E. Sodeika ir I. Sodeikienė bei G. Kalašnikovas ir D. Šemeškevičiūtė.

Europos čempionato finalas, pusfinalis ir ketvirtfinalis vyks vakaro dalyje nuo 19.00 val.

Varžybų atrankiniai turai (iki aštuntfinalio) vyks dienos metu nuo 14.00 val. iki 17.00 val. 

Vakaro programoje nuo 19.00 val. žiūrovų laukia ne tik elegantiški standartinės progamos šokiai – lėtas valsas, tango, Vienos valsas, fokstrotas ir kvikstepas – bet ir Pasaulio sportinių šokių federacijos planetos reitingo Lotynų Amerikos šokių varžybos, kuriose šokėjai atliks sambą, čia čia čia, rumbą, pasodoblį ir džaivą. Sportininkams akomponuos gyvos muzikos orkestras, o tarp Europos čempionato pasirodymų parengta įdomi parodomoji programa, kurioje – ir olimpinis breikas, ir stilingasis hiphopas!

Daug aukščiausio lygio sportinių šokių pasirodymų, stilių ir žanrų įvairovė bei įkvepianti muzika – puikus derinys, garantuosiantis spalvingą ir smagų pirmojo žiemos šeštadienio vakarą!