Šį savaitgalį: du pasaulio čempionatai ir tiesioginė jų transliacija iš Rumunijos

Šį savaitgalį Rumunijos Sibiu mieste vyks du pasaulio čempionatai: šeštadienį – suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių, o sekmadienį – jaunių II standartinių šokių.

Į suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių čempionatą išvyko Einoras Degutis ir Ugnė Bliujūtė iš Gargždų “Rolinos” ir Kauno “Sūkurio” bei Rokas Kraucevičius ir Ilzė Kaminskaitė iš Vilniaus “Judesio”.

Kartu su Einoru ir Ugne Rumunijoje šiuo metu jau esanti trenerė Sandra Kniazevičiūtė sakė, kad nuotaikos yra puikios. “Čempionatui ruoštasi ilgai, tad tiek psichologiškai, tiek fiziškai Einoras ir Ugnė yra geriausios formos. Stengsimės parodyti savo geriausią rezultatą.” – kalbėjo S. Kniazevičiūtė.

Roką ir Ilzę į pasaulio čempionatą lydi treneris Nikita Moisejenko. “Rokas ir Ilzė nestresuoja; šiuo metu keliaujame į varžybas visi labai pozityviai nusiteikę! Turbūt, kaip ir daugelis: ruošėmės, treniravomės, netgi parengėme naujas choreografijas. Tad jaučiamės gerai, tikimės, kad, ką esame parengę, pavyks pademontruoti ant pasaulio čempionato parketo.” – sakė N. Moisejenko.

Nors jaunių II šokėjų startas pasaulio čempionate laukia tik sekmadienį, tačiau mūsų šalies atstovai Matas Puplevičius ir Gabija Vilčiauskaitė iš Kauno “Dance Innovation Team” taip pat jau yra nuvykę į Sibiu.

“Matas ir Gabija ruošėsi startui labai intensyviai – praktiškai nuo Štutgarto buvo susitelkta į pasirengimą šiam čempionatui su pačiais geriausiais pasaulio treneriais. Rezultatų prognozuoti negalima, nes čia yra sportas, bet svarbiausia, kad jaučiamės pasiruošę.” – papasakojo jauną porą į čempionatą lydintys Ieva ir Evaldas Sodeikos.

Kaip seksis suaugusiems ir jauniams, bus galima stebėti tiesiogiai internete ir šeštadienį, ir sekmdienį:

Visi čempionatų turai (lapkričio 4 ir 5 d.):

http://www.DanceSportTotal.com

Čempionatų ketvirtfinaliai, pusfinaliai ir finalai (lapkričio 4 ir 5 d.):

https://www.youtube.com/@DanceSportTotal

Suaugusiųjų čempionato (lapkričio 4 d.) ketvirtfinalis, pusfinalis ir finalas: Olimpiniame kanale! https://olympics.com/en/olympic-channel

Sėkmės!!!

#WorldChampLA #WorldChampST #LithuanianDancers #WeAreDanceSport