Naujas savaitgalis – nauji iššūkiai!

Šį savaitgalį Lietuvos atstovai dalyvaus WDSF Europos ir pasaulio čempionatuose. Iššūkiai laukia mūsų jaunimo ir senjorų porų.

Šeštadienį (birželio 1 d.) Vokietijos Brėmeno mieste įvyks WDSF jaunimo amžiaus grupės Lotynų Amerikos šokių Europos čempionatas. Lietuvai jame atstovaus Kipras Kūra ir Elzė Gintvilė Valiūnaitė bei Kristupas Mlinskas ir Liepa Rudnickaitė.

Sekmadienį (birželio 2 d.) ten pat – Brėmene – įvyks WDSF senjorų II amžiaus grupės Lotynų Amerikos šokių pasaulio čempionatas. Mūsų šaliai šiame turnyre atstovaus Jung ir Jovita Lichtenberger.

Visos trys mūsų poros jau yra atvykusios į Brėmeną arba pakeliui ir visos yra nusiteikusios optimistiškai bei kovingai. “Kipras ir Elzė jau kelias dienas yra Vokietijoje – čia treniravosi stovykloje. Forma šiuo metu yra labai gera, sveikata – irgi, tad tikėkimės, kad rytoj niekas nesutrukdys pademonstruoti tokio šokio, kokį esame paruošę.” – pasakojo K. Kūros ir E. G. Valiūnaitės trenerė Ramunė Kūrienė.

Savo auklėtiniais K. Mlinsku ir L. Rudnickaite džiaugėsi ir treneris Šarūnas Šiaučiulis: “Kaip visada, esame nusiteikę kovingai! Pasiruošimas buvo sklandus, tad dabar tikimės geros atmosferos, kuri leistų pademonstruoti maksimaliausią savo šokių atlikimą!”

Varžybos iš Vokietijos bus tiesiogiai transliuojamos internete nuo gegužės 31 d. iki birželio 2 d.:

https://dsf.ggcbremen.de/de/turniere/livestream

Žinoma, linkime sėkmės visiems WDSF ir Lietuvos reitingo varžybose Kėdainiuose, o taip pat – Brėmene ir Daugpilyje! Lauksime žinių, laikom kumščius!

#LithuanianDancers #WeAreDanceSport #EuropenChampionship #WorldChampionship