Jaunių startai Europos reitinge

Lenkijoje, Glivicėje, vyko ne tik pasaulio, bet ir Europos reitingo varžybos jauniams. Čia startavo kelios mūsų šalies poros, kurios pateko į finalus ir pusfinalius.

DSE jaunių II amžiaus grupės standartinių šokių varžybų finale 2-ąją vietą užėmė Mykolas Inta ir Fausta Rupšytė (Klaipėdos “Žuvėdra”). 5-oji vieta šiame finale atiteko Adrian Donskich ir Ugnei Matukevičiūtei (Vilniaus “Cafe Latino”).

Tarp 23 grupėje startavusių porų 10-ąją ir 12-ąją vietas pusfinalyje atitinkamai užėmė Ignas Ratkevičius ir Liveta Spaustinaitytė (Šiaulių “Šypsena”) bei Naglis Markevičius ir Silvija Vilionskytė (Vilniaus “Ratuto”).

2-ąją vietą jaunių I standartinių šokių varžybose iškovojo Eimantas Vilčinskas ir Kira Volkova (Vilniaus “AJ Dance”). Jie varžėsi su 24 startavusiais duetais. E. Vilčinkas ir K. Volkova buvo 7-ieji šios amžiaus grupės Lotynų Amerikos šokių varžybose tarp 25 porų.

DSE jaunių II Lotynų Amrerikos šokių varžybų finale šoko trys Lietuvos poros. Mykolas Inta ir Fausta Rupšytė buvo 4-ti, Edgaras Jasiulevič ir Juna Garas (Vilniaus “AJ Dance”) – 5-ti, o Ignas Ratkevičius ir Liveta Spaustinaitytė – 6-ti.

Iš 25 porų į grupės pusfinalį pateko ir 11-ąją vietą jame užėmė Naglis Markevičius ir Silvija Vilionskytė, 12-ąją – Karolis Lynikas ir Tėja Misikonytė (Vilniaus “AJ Dance”).