Laukia judesio pilnas savaitgalis!

Kaip jau tapo įprasta, artėjantį savaitgalį LSŠF šokėjų laukia ne mažiau judesio nei iki šiol – varžybos, stovyklos, kongresai, kelionės! Esame įkvėpti judėti 😉

LSŠF treneriai ir teisėjai, o taip pat Lietuvos reitingo rinktinės nariai š. m. birželio 11 – 12 dienomis vyks į Klaipėdą. Čia jiems rengiamas kongresas ir reitingo rinktinės stovykla. Nors registracija jau baigėsi ir labai džiaugiamės, kad susirinksime beveik visi, visgi, jeigu nesuspėjote užsiregistruoti, bet labai norėtumėte dalyvauti – dar šiandien parašykite mums!

Kongreso ir reitingo rinktinės stovyklos dalyviams šie užsiėmimai yra nemokami! Jie finansuojami Sporto rėmimo fondo ir LSŠF lėšomis pagal projektą „Šokių trenerių, teisėjų, sportininkų, besidominčių visuomenės narių kvalifikacijos tobulinimas“ (Nr. SRF-KT-2019-1-0028; projektas bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, o jį administruoja Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerija). Renginį organizuoja LSŠF, LSŠF Akademija, padedant Lietuvos muzikos ir teatro akademijai. AČIŪ!

Tiesa, LSŠF Breiko lygos šokėjai keliaus ne į pajūrį – jie jau susirinko Druskininkuose, kur iki sekmadienio vyksta Lietuvos olimpinė breiko stovykla! Stovyklą organizuoja LSŠF, LSŠF Breiko lyga ir Lietuvos tautinis olimpinis komitetas. AČIŪ!

Be abejo – linkime sėkmės mūsų šokėjams, dalyvausiantiems varžybose ir Europos čempionate užsienyje – Lenkijoje, Vengrijoje ir Kipre! 💛️‍🍀🔥

Laukiame tiesioginių transliacijų nuorodų iš:

Breiko taurės varžybų Limasolyje birželio 12 d. (dalyvauja Dominika Banevič Bgirl Nicka):

Laukiame nuorodos…

Birželio 11 d. LSŠF atstovų taip pat laukia svarbus renginys: Pasaulio sportinių šokių federacijos Metinis generalinis susirinkimas (WDSF AGM). Dalyvauja LSŠF prezidentas Gintaras Skorupskas ir LSŠF pirmasis viceprezidentas Virginijus Visockas. Dalinsimės naujienomis ir priimtais sprendimais.

Taigi, visas savaitgalio naujienas sekite mūsų pakyrose FB ir IG, o taip pat savo įspūdžius žymėkite IG @dancesport.lt !!!