Lietuvos šokėjų pasirodymai Salaspilyje

Latvijoje, Salaspilyje, praėjusį šeštadienį buvo surengtos jubiliejinės – jau dešimtosios – WDSF reitingo varžybos “Salaspils Open 2022”. Į jas nuvyko nemažai šokėjų iš Lietuvos, kurie pademonstravo gerus rezultatus.

Aukščiausią vietą tarp mūsų šalies sportininkų Salaspilyje užėmė Kristupas Mlinskas ir Liepa Rudnickaitė (Klaipėdos “Žingsnis” ir Kauno “Sūkurys”). Duetas buvo 2-as jaunių II Lotynų Amerikos šokių varžybose.

Šios grupės finale 4-ąją vietą užėmė Ignas Ratkevičius ir Liveta Spaustinaitytė (Šiaulių “Šypsena”), o 5-ąją – Kajus Astrauskas ir Kamilė Tkačenko (Klaipėdos “Žingsnis”). Grupėje iš viso varžėso 15 porų.

WDSF suaugusiųjų grupėse laimėtos dvi trečiosios vietos.

Standartinių šokių varžybose 3-ąją vietą užėmė Domas Jakubauskas ir Gabija Damašiūtė (Kauno “Danza M”), o Lotynų Amerikos šokių – Einoras Degutis ir Ugnė Bliujūtė (Gargždų “Rolina” ir Kauno “Sūkurys”). Abiejų programų varžybose atitinkamai startavo 10 ir 18 porų.

Suaugusiųjų standartinių šokių pusfinalyje taip pat šoko ir galutinėje įskaitoje 8-9 – oje pozicijoje liko Dmytro Zhruynovanyy ir Vestina Remeikaitė (Kauno “Danza M”).

WDSD jaunimo standartinių šokių varžybų finale 4-ąją vietą užėmė Pijus Palskys ir Ugnė Makarskaitė (Panevėžio “Rumba” ir Kauno “Sūkurys”), 6-oje vietoje buvo Domantas Balevičius ir Dominyka Brantaitė (Kauno “Duetas).

Grupės pusfinalyje 10-ąją vietą užėmė Kipras Burneikis ir Patricija Kairytė (Kauno “Tvistas). Jaunimo grupėje varžybas pradėjo 19 porų.

WDSF jaunimo Lotynų Amerikos šokių varžybų finale Latvijoje šoko ir 6-ąją vietą užėmė Kipras Burneikis ir Patricija Kairytė (Kauno “Tvistas”). Pirmieji, nepatekę į finalą, ir galutinėje įskaitoje 7-ąją vietą užėmę buvo Aivaras Kuoga ir Eliza Abdellaoui (Kauno “Sūkurys”). Grupėje startavo 20 porų.

WDSF jaunių II standartinių šokių varžybose 4-ąją vietą finale užėmė K. Mlinskas ir L. Rudnickaitė. Jie varžėsi kartu su dar 11 porų.

Dešimtosiose WDSF pasaulio reitingo varžybose Salaspilyje teisėjavo ir du vertintojai iš mūsų šalies – Martynas Kūra ir Donatas Vėželis.