WDSF ir DSE varžybos Lenkijoje

Nors ilgokai laukėme, tačiau iš dalies sulaukėme varžybų, vykusių praėjusį savaitgalį Lenkijos Pruškuvo mieste rezultatų! Čia jaunesnių amžiaus grupių sportininkai galėjo varžytis tiek dėl WDSF pasaulio reitingo taškų, tiek dėl DSE Europos reitingo taškų.

WDSF pasaulio reitingo varžybose Lenkijoje geriausiai sekėsi Kasparui Svistunavičiui ir Godai Česnulevičiūtei (Kauno “Toro”). Duetas pateko į jaunimo amžiaus grupės Lotynų Amerikos šokių varžybų finalą ir jame užėmė 6-ąją vietą.

Nedaug iki finalo pritrūko dar dviems mūsų poroms. 7-8 – ąsias vietas pusfinalyje pasidalino naujas duetas Kipras Burneikis ir Patricija Kairytė (Kauno “Tvistas”) bei Nojus Mažūnavičius ir Agita Banytė (Vilniaus “Spindulys”). Grupėje startavo 30 porų.

WDSF pasaulio reitingo jaunimo standartinių šokių finale Lietuvos porų nebuvo, tačiau pusfinalyje 12-ąją vietą užėmė Haroldas Žalnieriūnas ir Kamilė Gerasimovaitė (Zarasų “Vyja”). Grupėje varžėsi 20 porų.

Europos sportinių šokių asociacijos (DSE) reitingo varžybose Lenkijoje šoko jauniai II ir jauniai I amžiaus grupių sportininkai iš Lietuvos. Kol kas turime tik dalies grupių rezultatus, tad šią informaciją netrukus papildysime.

DSE jauniai I amžiaus grupės standartinių šokių programoje 3-ąją vietą užėmė Augustas Lukoševičius ir Smiltė Barysaitė (Vilniaus “DaVi” ir Kauno “Tvistas”). 4-ieji šios grupės finale buvo Adrijus Kasiulis ir Vanesa Šustikaitė (Vilniaus “MJ sportinių šokių akademija”), 6-oji vieta atiteko Faustui Žilinskui ir Evai Osipovičiūtei (Vilniaus “MJ sportinių šokių akademija”). Grupėje varžėsi 16 porų.

DSE jaunučių Lotynų Amerikos šokių varžybose 4-ąją vietą finale užėmė Dominykas Patapavičius ir Guostė Banytė (Vilniaus “Spindulys”).

DSE jauniai II amžiaus grupės finale Lietuvos porų nebuvo, tačiau pusfinalyje per žingsnį nuo finalo liko ir 7-ąją vietą varžybose užėmė Aleksandr Kutskij ir Urtė Pabrėžaitė (Vilniaus “MJ sportinių šokių akademija”). 12-oji šios grupės pusfinalio vieta atiteko Tadui Kačiuliui ir Smiltei Vidrinskaitei (Kauno “Rolo” ir Elektrėnų “Reveransas”). Grupėje varžybas pradėjo 21 pora.

Turnyre Pruškuve teisėjavo vertintojas iš Lietuvos Remigijus Suslavičius.