Lotynų Amerikos šokių Europos čempionatas

Balandžio 15 d. Moldovos sostinėje Kišiniove buvo surengtas WDSF Lotynų Amerikos šokių Europos čempionatas jaunimo (16 – 18 m.) amžiaus sportininkams.

Lietuvai šiame čempionate atstovavo jauni šokėjai Vakaris Bilčius ir Melani Bartosevič (Vilniaus “MJ sportinių šokių akademija”) bei Pranas Mitkus ir Justė Jančiūnaitė (Vilniaus “DaVi”). Galutinėje čempionato įskaitoje V. Bilčius ir M. Bartosevič užėmė 37 – ąją vietą, o P. Mitkus ir J. Jančiūnaitė 38-39 – ąją vietas pasidalino su šokėjais iš Prancūzijos.

Jaunimo amžiaus grupės Europos čempionais tapo Moldovos sportininkai Armand Georgescu ir Kamila Novosyolova, vicečempionais – Rumunijos šokėjai Walter Bogdan Kostner ir Andreea Daiana Dumitru, trečioji vieta atiteko portugalams Joao Sant Anna ir Lunai Pinto. Kitas vietas finale atitinkamai pasidalino Italijos, Vokietijos ir Armėnijos šokėjai. Iš viso čempionate startavo 48 duetai.

Kas bus geriausi Europos jaunimo šokėjai, sprendė vertintojų komisija, sudaryta iš Ispanijos, Vokietijos, Anglijos, Rumunijos, Moldovos, Čekijos, Italijos, Danijos, Ukrainos specialistų.