Jaunimo Europos čempionatas Slovakijoje

Šeštadienio vakarą Slovakijos Košicės mieste įvyko WDSF jaunimo amžiaus grupės 10 šokių disciplinos Europos čempionatas. Lietuvai jame atstovavo Kristupas Mlinskas ir Liepa Rudnickaitė (Klaipėdos “Žingsnis” ir Kauno “Sūkurys”).

Kristupas Mlinskas ir Liepa Rudnickaitė Europos čempionate užėmė 9-ąją vietą. Pirmuosiuose turuose tiek standartinių, tiek Lotynų Amerikos šokių programas, atliktas mūsų šokėjų, teisėjai vertino vienodai, o pusfinalyje šiek šiek daugiau balų skyrė už standartinius šokius. Lemiamamu jiems tapusiame pusfinalyje Kristupas ir Liepa, teisėjų nuomone, geriausiai sušoko Vienos valsą ir fokstrotą.

Naujaisiais Europos čempionais Slovakijoje tapo sportininkai iš Rumunijos Stefan Aexandru Padurariu ir Malina Elena Constandache (10 balų finale). Sidabro medaliai atiteko lenkams Kajetan Tygielski ir Veronikai Minkovai (23 balai finale), bronza – latviams Richards Krivinš ir Marijai Golubevai (30 balų finale). Finale taip pat šoko Ispanijos, Izraelio ir Slovakijos poros.

Iš viso Europos čempionate dalyvavo 27 duetai iš tiek pat šalių. Sportininkus vertino teisėjai iš Rumunijos, Lenkijos, Slovakijos, Latvijos, Čekijos, Vokietijos, Estijos ir Vengrijos.