Olimpinė breiko stovykla Vilniuje

Tarp Kalėdų ir Naujųjų metų Lietuvos breiko šokėjai treniravosi trijų dienų Olimpinėje breiko stovykloje. Kai kurie užsiėmimai vyko tik rinktinės nariams, kai kuriuose galėjo dalyvauti visi norintys.

Užsiėmimus šioje stovykloje vedė treneris iš Ukrainos Andrii Gregul – Bboy Pluto, kuri anksčiau yra tapęs keleto prestižinių breiko turnyrų nugalėtoju, o šiuo metu tokiuose turnyruose atlieka teisėjo pareigas.

“Jau keletą kartų anksčiau teko svečiuotis Lietuvoje ir susipažinti su Jūsų šokėjais. Tačiau šį kartą, sugrįžęs po kelerių metų pertraukos, radau pasikeitusią kartą – daug naujų, labai jaunų šokėjų.” – sakė treneris A. Gregul.

Nepaisant to, jis, kaip ir ankstesni specialistai, negailėjo mūsiškiams pagyrimų: “Savo grupiniuose užsiėmimuose šokėjams stengiuosi įdiegti principus – įduoti jiems į rankas raktą, su kuriuo galima atrakinti duris į tolimesnį tobulėjimą. Jūsų šokėjai labai sumanūs – matau, kaip jie priima informaciją, ją pritaiko: man, kaip treneriui, tas yra didelis džiaugsmas. Jeigu šiuos principus jie perpras, tai ir man išvažiavus, galės toliau savarankiškai treniruotis, ieškodami savojo kelio. Žinoma, kartais nesusilaikau ir pataisau smulkias klaidas – visgi pripažįstu, kad man svarbus labai švarus šokimas, o menkos klaidelės šį įspūdį dažnai sugadina. Manau, kad šokėjams svarbu jas “išgaudyti”, kad varžybose nenukentėtų rezultatai.” – kalbėjo Bboy Pluto.

Vienas iš stovyklos organizatorių, LSŠF pirmasis viceprezidentas ir Breiko lygos kuratorius Virginijus Visockas taip pat džiaugėsi, kad, sklandžiai bendardarbiaujant su geriausiais mūsų šokėjais ir jų komandomis, pavyksta į Lietuvą pakviesti labiausiai reikalingus ir pasaulyje pripažintus trenerius.

Ši breiko stovykla, o taip pat ir Ukmergėje vykusi perspektyvinės rinktinės standartinių ir Lotynų Amerikos šokių stovykla buvo paskutiniai renginiai šių metų Lietuvos sportinių šokių federacijos kalendoriuje. Nauji renginiai ir nauji iššūkiai sportininkų bei trenerių laukia jau visai netrukus!