Pasaulio reitingo varžybos Čekijoje

Netoli Čekijos sostinės Prahos įsikūrusiame Mlada Boleslavo mieste, garsėjančiame Škoda automobilių gamykla ir muziejumi, savaitgalį įvyko sportinių šokių festivalis “E-motion & Night of NINE”. Be įspūdingos parodomosios programos, festivalio metu buvo surengtos WDSF pasaulio reitingo varžybos.

Puikiai Čekijoje sekėsi Edvardui Mašaro ir Gabijai Lapševičiūtei (Vilniaus “Spindulys”). WDSF jaunimo standartinių šokių grupėje bei WDSF Rising Stars standartinių šokių grupėje jie tapo nugalėtojais.

Ne tik kiekvienas E. Mašaro ir G. Lapševičiūtės šokis, bet ir praktiškai kiekvieno teisėjo šiai porai skirtas vertinimas buvo pirmosios vietos.

Jaunimo amžiaus grupės standartinių šokių finale 3-oji vieta atiteko debiutuojančiam duetui Ivan Smirnov ir Guostei Grikštaitei (Kauno Editos Daniūtės šokių studija), o 5-oji – Juliui Išganaičiui ir Austėjai Tereikytei (Kauno Editos Daniūtės šokių studija). Iš viso grupės varžybose startavo 24 sportininkų poros.

WDSF Rising Stars standartinių šokių varžybų finale 4-ąją vietą užėmė Kristijonas Jankūnas ir Viltė Žibudaitė (Vilniaus “Spindulys”). Jaunimo grupės varžybose K. Jankūnas ir V. Žibudaitė pusfinalyje buvo 8-ti. Rising Stars kategorijos turnyre iš viso varžėsi 15 porų.

E. Mašaro ir G. Lapševičiūtė taip pat dalyvavo suaugusiųjų International Open varžybose, kuriose buvo 8-ti tarp 39 porų.

Čekijoje į varžybų pusfinalį pateko ir mūsų šalies senjorai. WDSF senjorai IV amžiaus grupės standartinių šokių varžybose taip pat 8-ąją vietą užėmė Stanislovas Česonis ir Ramunė Jurčiukonienė (Kauno “Kaspinas”). Senjorų grupėje startavo 18 porų.