Pasaulio reitingo varžybos Lenkijoje

Centrinės Lenkijos Pruškuvo miestas sekmadienį sutiko nemažai sportinių šokių šokėjų – šešių WDSF pasaulio reitingų varžybų grupės buvo gana gausios. Mūsiškiams šis sekmadienis buvo labai bronzinis.

Net du bronzos medalius Lenkijoje laimėjo Lotynų Amerikos šokių atlikėjai Karolis Čeburnis ir Lauryta Abramovaitė (Vilniaus “MJ sportinių šokių akademija”) – treti jie buvo ir jaunimo, ir jaunimo iki 21 m. amžiaus grupėse.

Jaunimo grupės finale taip pat šoko ir 6-ąją vietą užėmė Vėjas Žilinskis ir Austėja Krapikaitė (Kauno “Sūkurys” ir Elektrėnų “Reveransas”). Jaunimo iki 21 m. grupėje V. Žilinskis ir A. Krapikaitė buvo 9-ti. Abejose jaunimo kategorijose atitinkamai varžėsi 24 ir 12 porų.

Standartinių šokių jaunimo varžybų finale Rytis Ašeriškis ir Izabelė Žymančiūtė (Kauno Editos Daniūtės šokių studija) taip pat užėmė 3-ąją vietą. Gvidas Čepaitis ir Armantė Žagelytė (Kauno “Rolo”) buvo 4-ti. Grupėje varžėsi 16 porų.

Dar vieną bronzą iš Lenkijos parveža Rytis Skindzera ir Agata Pavlova (Kauno “Sūkurys”). Ši vieta laimėta jaunimo iki 21 m. amžiaus standartinių šokių programos varžybose tarp 12 kitų duetų.

WDSF jaunių II standartinių šokių varžybose 5-ieji buvo Tadas Kačiulis ir Smiltė Vidrinskaitė (Kauno “Rolo” ir Elektrėnų “Reveransas”). Jaunių varžybose dalyvavo 13 porų.

Varžybose Lenkijoje teisėjavo Lietuvos vertintojas Remigijus Suslavičius.