Paskutinės Lietuvos sezono varžybos įvyko Kėdainiuose

Pastaruoju metu jau tampa įprasta, kad Lietuvos sportinių šokių sezonas baigiamas varžybomis Kėdainiuose. Šiais metais jau 15-ąjį kartą Kėdainių arenoje vyko WDSF ir Lietuvos reitingų tarptautinės varžybos “Kėdainiai Open 2024”.

WDSF pasaulio reitingo grupės šiemet buvo surengtos jaunimo, jaunių II ir Rising stars kategorijų sportininkams.

Jaunimo amžiau grupės standartinių šokių varžybose Lietuvos poros vietas pasiskirstė taip: 1-ieji buvo Matas Puplevičius ir Gabija Vilčiauskaitė (Kauno “Dance Innovation Team”), 2-ieji – Jovaras Viršilas ir Margarita Kibeikaitė (Vilniaus “Spindulys”), 3-ieji – Mindaugas Tomas Gylys ir Luka Jankauskaitė (Vilniaus “Spindulys”).

Jaunimo amžiaus grupės Lotynų Amerikos šokių varžybose nugalėtojais tapo Klaidas Virbickas ir Anastasia Rušmane (Vilniaus “Spindulys”), 3-ąją vietą užėmė Emilis Januškevičius ir Vytė Dzidzevičiūtė (Vilniaus “Ratuto”), 4-ąją – Danielius Zaborovskis ir Justė Bubulytė (Vilniaus “Šokių rojus”).

WDSF Rising Stars standartinių šokių varžybose laimėtojais tapo Domantas Balevičius ir Dominyka Brantaitė (Kauno “Duetas”), 3-ąją vietą užėmė Kipras Burneikis ir Patricija Kairytė (Kauno “Tvistas”), 4-ąją – M. T. Gylys ir L. Jankauskaitė.

WDSF Rising stars Lotynų Amerikos šokių varžybose pirmosios dvi podiumo vietos atiteko svečiams iš Italijos ir Latvijos, o 3-oji – Lietuvos šokėjams Vėjui Žilinskiui ir Austėjai Krapikaitei (Kauno “Sūkurys” ir Elektrėnų “Reveransas”). 4-ąją vietą šioje grupėje užėmė K. Burneikis ir P. Kairytė, 5-ąją – Nikita Zimin ir Kamilė Gerasimovaitė (Zarasų “Vyja”), 6-ąją – D. Zaborovskis ir J. Bubulytė.

WDSF jaunių II amžiaus grupės standartinių šokių varžybose finalines vietas išsidalino tik mūsų šalies sportininkai.

Standartinių šokių varžybose poros išsidėstė tokia tvarka: 1-oji vieta – Tauras Grigaliūnas ir Smiltė Barysaitė (Vilniaus “Šokio technikos akademija” ir Kauno “Tvistas”), 2-oji vieta – Karolis Lynikas ir Tėja Misikonytė (Vilniaus “Cafe Latino”), 3-oji vieta – Eimantas Vilčinskas ir Kira Volkova (Vilniaus “AJ dance”), 4-oji vieta – Benas Norkus ir Amadėja Kurtkutė (Šiaulių “Šypsena”), 5-oji vieta – Raigardas Šarauskis ir Gabrielė Aleknavičiūtė (Kauno “Tvistas”), 6-oji – Dovydas Labutis ir Miglė Pravilonytė (Kauno “Duetas” ir Vilniaus “Ratuto”).

Tuo tarpu jaunių II Lotynų Amerikos šokių varžybose tarp mūsiškių įsiterpė ir Latvijos šokėjai. Lietuviai finalines vietas pasiskirstė taip: 1-oji vieta – Radvilas Sakalauskas ir Emilija Mackevič (Vilniaus “Ratuto”), 2-oji vieta – T. Grigaliūnas ir S. Barysaitė, 5-oji – D. Labutis ir M. Pravilonytė, 6-oji – K. Lynikas ir T. Misikonytė.

Jaunių II grupėse Kėdainiuose startavo 8 ir 11 porų, jaunimo grupėse – 3 ir 4 duetai, Rising stars grupėse – 4 ir 8 poros.

Tarptautinėje vertintojų kolegijoje dirbo keletas Lietuvos teisėjų: Liudmila Bankauskienė, Asta Maigienė, Žanas Untulis, Aušrelė Visockienė. Vyriausiąja varžybų vertintoja dirbo Daiva Dackevičienė.

Varžybas kartu su Pasaulio ir Lietuvos sportinių šokių federacijomis organizavo sportinių šokių klubas “Dance4fun” bei jo vadovai ir treneriai Gintarė ir Tomas Slausgalviai.

Nuotrauka: http://www.KirklysEvent.com – VISOS VARŽYBŲ NUOTRAUKOS IR VAIZDAI 😉