Registracija į balandžio mėnesio varžybas Lietuvoje

Balandžio mėnesį Lietuvos šokėjų laukia WDSF pasaulio reitingo ir DSE Europos reitingo varžybos Šiauliuose, šalies reitingo ir kvalifikacinės varžybos, Breiko lygos varžybos ir net du turnyrus rengia lyga “Šokiai visiems” – kiekvieną savaitgalį bus galima šokti!

Kviečiame registruotis į WDSF ir DSE varžybas “Sun City Cup 2024”: balandžio 20 – 21 d. Šiauliuose (taip pat ir II Lietuvos reitingo variantas).

Taip pat kviečiame šokti kvalifikacinėse ir reitingo varžybose: balandžio 6 d. Kaune “Gintarėliai 2024” (II Lietuvos reitingo variantas), balandžio 13 d. Ukmergėje “Ukmergė 2024” (I Lietuvos reitingo variantas), balandžio 27 d. Vilniuje “Pavasario žiedai 2024” (kvalifikacinės), balandžio 28 d. Rietave “Rolinos taurė 2024” (kvalifikacinės).

Lygos “Šokiai visiems” varžybos vyks: balandžio 7 d. Klaipėdoje “Danės taurė 2024” ir balandžio 14 d. Ukmergėje “Ukmergė 2024”.

Breiko lygos varžybos vyks balandžio 6 d. Vilniuje – “Vilniaus breiko lyga 13”.

Taip pat jau galima registruotis į WDSF pasaulio reitingo varžybas “Gintarinė pora 2024”, kurios tradiciškai vyksta gegužės pirmąjį savaitgalį!

Jau beveik į visas varžybas registracija yra atidaryta – pasiruoškime iki Velykų 😉

https://www.dancesportinfo.lt/events/

#LithuanianDancers #WeAreDanceSport

Nuotrauka: http://www.KirklysEvent.com