Šventinį savaitgalį: linkime sėkmės čempionatuose ir stebime tiesiogiai!

Tradiciškai Velykų savaitgalį Ispanijos kurortas Kambrilis kviečia švęsti ir šokti! Linkime sėkmės visiems varžybose, o ypatingai – mūsų šokėjams, startuosiantiems WDSF pasaulio ir Europos čempionatuose!

Jau penktadienį (kovo 29 d.) Kambrilyje įvyks WDSF suaugusiųjų ir jaunimo komandų pasaulio čempionatas ir senjorų II amžiaus grupės Lotynų Amerikos šokių Europos čempionatas, o šeštadienį (kovo 30 d.) – jaunimo iki 21 m. amžiaus standartinių šokių Europos čempionatas.

Lietuvai komandų čempionate atstovausiančios Klaipėdos universiteto Lotynų Amerikos šokių komandos “Danė” treneris Tadas Romeika sakė, kad komanda jau Ispanijoje, jaučiasi gerai, treniravosi daug, o nuotaika puiki ir merginos nekantriai laukia starto.

Saulėtomis nuotaikomis prieš čempionatus gyvena ir mūsų jaunimas bei senjorai. Jaunimo iki 21 m. standartinių šokių Europos čempionato dalyviai Edvardas Mašaro ir Gabija Lapševičiūtė teigė, jog jaučiasi labai pozityviai, emociškai nusteikę puikiai ir yra pasiruošę parodyti savo vieną geriausių šokimų bei pasimėgauti kiekviena akimirka. Jiems pritarė Pijus Palskys ir Anna Berzina, kurie čempionate yra pasiruošę atiduoti save visiškai, o prieš kelionę jautė geriausias emocijas. Su tokiu pat pozityviu nusiteikimu į Ispaniją išvyko ir Kristupas Mlinskas bei Liepa Rudnickaitė, kurie tikisi pademonstruoti geriausią savo šokimą.

Senjorai II Lotynų Amerikos šokių Europos čempionate su varžovais susikausiantys Jung ir Jovita Lichtenberger irgi džiaugėsi, kad jaučiasi stabiliai bei tikisi parodyti, ką gali geriausio.

Stebėti ir palaikyti Lietuvos šokėjus visą savaitgalį galima TIESIOGIAI internete:

Transliacijos nuorodos: http://COE.tv arba http://directos.febd.es (nuo ryto iki vakaro! Varžybų tvarkaraštis: http://cambrilsdancesport.com)

O taip pat: http://www.DanceSportTotal.com (penktadienį – komandų finalai nuo 19.10 val. CET laiku; šeštadienį – jaunimo iki 21 m. 1/4, 1/2 ir finalas nuo 21.10 CET laiku).

Laikom kumščius! 💛💚❤

#LithuanianDancers #WeAreDanceSport #WorldChamp #EuropeanChamp #LiveStreamingFun